Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti inkább egy BMW i8-ast vagy...

Ti inkább egy BMW i8-ast vagy egy Audi R8-at vennétek?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem áll lehetőségemre venni egyet, csak érdekel a közvélemény. Légyszíves vegyétek figyelembe azt is hogy a BMW i8 4 férőhelyes, az Audi R8 pedig csak 2. Valamint megköszönném ha kort is írnátok!

2016. okt. 16. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Audi R8 V10 természetesen.

Tudom megy az i8 is, de 3!!! hengeres feltöltős motorról beszélünk elektromos hajtással kisegítve.

Tudom, hogy az i8 el tudja kenni a száját az R8-nak gyorsulásban, meg hanggenerátor így meg úgy, DE akkor sem ér fel egy V10-es hangjával.

Szóval ha egy hétvégére választanom kéne úgy hogy minden költséget állnak, akkor bizony R8 V10.

2016. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Az Audi R8 egy kőkemény szupersportkocsi, nagyszerű motorral, meg minden. A BMW i8 pedig egy sportkocsinak kinéző, vagy annak csúfolt hibrid, amit a BMW kiváló marketingje miatt sportkocsiként tud eladni. De egy 1,5 literes 3 henegres motor szerintem nem éppen sportautóban van, mikor lemerülnek az akkuk, halott az egész autó.

Nem is lehet együtt említeni a 2 autót, a BMW i8 is hiába 4 személyes, egyáltalán nem praktikus, a kormányhoz hogy beülj, akrobata kell legyél. Mondjuk az Audi R8 is szűkös, de az már egy rendes autó..

31F,

2016. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:
51%

Én is R8 V10-et vennék inkább.

Egyrészt számomra szebb,valahogy inkább néz ki az autónak mint az i8.

Nekem az i8 már túlzás forma világra,belseje sem igazán tetszik,bele még nem ültem csak bele néztem meg kívülről jártam körbe de valahogy nem.

R8-ban már ültem,szép,kényelmes szerintem és igen a motor nálam is mint előttem szólóknál fontos.

A kettő illetve 4ülésre azt tudom mondani hogy ezek a kocsik nem családi kirándulásra vannak se nem arra hogy haverokkal menjünk vele ide oda.

Ha nekem futná ilyenre egész biztos hogy lenne mellette egy szép nagy ötszemélyes autóm is.

27/F

2016. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Nincs ertelme a kerdesnek mert a 2 kocsi egy lapjn nem emlithető!teljesen mas kategoriaban mozognak!

Amugy meg pont az lenne az utolso szempont hogy az egyik 4 a masik meg 2 szemelyes,ha valoban valasztani kene!

2016. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Porschet :)


En egyebkent vezettem mar i8-at, szenzacios auto.

2016. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Inkabb egy amg gt
2016. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

R8 4.2-t vezettem már, illetve tesla s-t is. I8-hoz még nem volt szerencsém, de élményben a tesláéval hasonló gondolom.

Nos, össze sem mérhető a kettő.

Ha mindennapi használatra kellene, akkor takarékosság szempontjából i8-at vennék, ha második autónak, akkor r8-at (de a v10-es 5.2-t)

Az r8 egy igazi sportautó, akkora élményt ad, hogy ki sem lehet fejteni. Azonban idegesítő, hogy sokan megnézik, illetve mindenki elvárja, hogy versenyezz vele vagy próbálnak letolni az utakon...

Fiatal létemre kicsit konzervatívabb vagyok, az álomautó emiatt egy panamera turbo lenne, hangolható kipuffal.


Ha lottónyertes lennék, lenne egy r8-am, mert megengedhetném magamnak, de nagy őrültség ilyen autót venni. Használtan kapni egy 3 éveset 25 milláért, de ha használja is az ember, repkednek a szervíz milliók.

Az i8 pedig maga a jövő, szerintem megélem azt a kort, amikor már csak ilyen stílusú autókat lehet venni/használni. Majd öreg koromban hybridezek :)

Addig is égjen a benzin.

22/f

2016. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ha lottónyertes lennék, lenne egy r8-am, mert megengedhetném magamnak, de nagy őrültség ilyen autót venni. Használtan kapni egy 3 éveset 25 milláért, de ha használja is az ember, repkednek a szervíz milliók. "


Ebben van igazság, de hozzá kell tenni, hogy az Audi R8 fenntartása egészen olcsó egy Ferrarihoz képest például.

A megnézéssel sincs gond, mert bár az R8 is feltűnő, az I8 egyenesen kiveri az emberek szemét. Szoktam látni egyre több BMW I8-at, mikor parkol, mindig körbeállja legalább 1-2 ember. Aztán odamegyek én is :))

2016. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!