Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítséget kérnék Opel Astra...

Segítséget kérnék Opel Astra G 2005 évjáratú van! Ha ráadom a gyújtást világít a kijelző óra és a kilóméter számláló. Bekapcsolom a világítást, elhalványul annyira, hogy a műszerfali világítást is alig látni! Milyen hiba lehet? Tamás

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Erre én is keresem a megoldást. Már két szerelőnél is voltam, mindegyikük csak annyit mondott, hogy: "Opel, autót kellett volna venni" :(
2016. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És nem lehet állitani a fényerőt?
2016. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Külön fényerő szabályozó szerintem nincs!
2016. okt. 23. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális működés, hogy világítás kapcsolásakor elhalványodik a rádió és a műszercsoport világítása, ezt bizonyos határok között lehet szabályozni is. ezzel a gombbal:

[link]

2016. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiba ez,nem reszletezem hogy miert.De a vadonat uj is ezt csinalja,es nem csak az Opel ugyhogy nyugi :)
2016. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek!!!!
2016. okt. 23. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Így igaz, ez nem bug, hanem feature.

Alapvetően azért lett így csinálva, mert ha megy a világitás az autón, akkor sötét van, ha sötét van, akkor zavaró a sok fény a műszerfalon. Csak mióta nappal is kell a világítás, ez a megoldás lett zavaró.

Le lehet kötni a kijelzőről a helyzetjelzőtől jövő jelet, akkor mindig erősen világít.

2016. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2008- s S swift gyárilag van kapcsoló erre fényesen êg ill hakványan
2016. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!