Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 96-2000-res évjáratú...

Egy 96-2000-res évjáratú autót megéri e venni kezdő autónak? Illetve ti kezdő autónak mit vennétek suzukin kívül?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 02:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Punto

Polo

Corsa

Astra

Clio


Stb

2016. okt. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Suzuki
2016. okt. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem rossz a suzuki, bár eléggé fapados.

benzines vagy dízelt szeretnél?!

amiket írtak a7z valóban jó lehet amugy:

corsa, suzuki, honda civic, maruti 800, nissan micra, fiat punto, bravo, cinquecento,

esetleg astra, hyundai, daihatsu

2016. okt. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha megirnad mennyit szannal rá. A renault clio benzinesei igen megbízhatoak, főleg az 1.4 16v az amiben még erő is van, és elég gazdaságos. Tágasabb, masszívabb mint egy suzuki. Írd le először mennyi a keret, hol használnád, milyen tavokra.
2016. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi nemreg vettunk a nejemnek egy merci a140 benzines kisautot. varosban jol el lehet vele rohangalni
2016. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából 200-250ezer lenne a keretem és hogy dizel vagy benzines azon még nem gondolkodtam de elvileg a dizel az olcsóbb (mármint tankolás téren)
2016. okt. 24. 13:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor Neked nagyon élet halál kérdés lehet hogy kocsikázz,mert ennyiért csak valami időszámításunk előtti akváriumot kapsz...
2016. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Igazából 200-250ezer lenne a keretem "


Nem tudom miert,de mikor eloszor olvastam a kerdest ,mar valahogy akkor gondoltam hogy ar azert nincs is beleirva,mert a kerdezo szarert-hugyert akar autot venni!Ennyiert egy jobb biciklit nem adnak......

Es akkor meg azon gondolkodik dizel vagy benzin .....ha egy tanacsot megfogasz ezen a szinten mindegy higy diesel vagy benzin,a lenyeg hogy meg legyen rajta műszaki,valahogy tudja vonszolni magat az uton,meg ne legyen rommárohadva az alja!

2016. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ENNYIÉRT CSAK SUZUKI VAN !!!!
2016. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!