Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Ford Mondeo benzines....

Üdv! Ford Mondeo benzines. Gáz adásra rángat és 3 hengerezik. De nincs hibakód. Mi Lehet?

Figyelt kérdés
Gyújtótrafó és gyertyák kizáráva, most voltak cserélve. Ami érdekes lehet az, hogy reggel rendesen pörög és jól húz,de délutánra már semmi ereje. Alapjáraton semmi baja,de gázadásra egyből rángat. Egyik ismerősöm ajánlotta, hogy biztos szar benzint tankoltam és az miatt. Ez se jött be vettem injektor tisztítót semmit nem használt.Ha valakinek van valami érdemes tippe köszi!

2016. okt. 25. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki tudod szűrni melyik henger nem megy?

Kompresszióméréssel is lehetne kezdeni.

Az ilyenről nálam általában lejön a hengerfej.

2016. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik Mondeo, melyik motorral ?
2016. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2002, 1.8 benzin 125h. A gyújtásrendszerben lehet valami mert ugyan azokat a tüneteket veszem észre mint múltkor.
2016. okt. 25. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Kábelek?
2016. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kábelek meglettek nézve, nincs bajuk valami jeladó lesz. Valami elektronika, nem a gyújtásrendszerben van.
2016. okt. 26. 20:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldottam a dolgot. Kiderült, hogy a "jobb" márkájú (valeo) gyújtótrafó szart be. Vicc mindegy milyen minőségű úgy is beszarik. De legalább most jó.
2016. nov. 3. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!