Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS autósiskoláról vélemények?...

SOS autósiskoláról vélemények? Tanfolyamra nem járnak, csak e-learning érdekel?

Figyelt kérdés
Helló, diák vagyok, és viszonylag olcsónak tűnt ez az iskola ahhoz képest, hogy mindenhol 180+ kenőpénzzel számolnak, itt már olyan 160~-ból mintha kijönne minden, ami azért egy fiatalnál nem árt, mert autóra is kell spórolni. Van valami vélemény az iskoláról? Melyik oktatót érdemes elkerülni, illetve felkeresni? Előre is köszönöm

2016. nov. 9. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Túl sokat nem tudok segíteni, én tavaly voltam náluk, de "A"-t csináltam, ahogy kiveszem a szavaidból, nálad "B"-ről van szó.

Én rendes intenzív tanfolyamra jártam, megcsináltam pár tesztet és simán levizsgáztam (igaz 13 éve van "B" jogsim).

Katona Ferencnél voltam forgalomba, de mivel autóra is oktat, esélyes hozzá kerülnöd. Nekem szimpatikus fazon. MERJ tőle kérdezni és segíteni fog!

2016. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!