Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort nézzek?

Unikornis123 kérdése:

Milyen motort nézzek?

Figyelt kérdés

Az érdeklen engem, hogy tavasszal elkezdném az "A" kategóriás jogosítványt és a későbiekkben milyen motort ajánlanátok ami megbízható és amivel egy 172cm es ember is tud biztonságosan közlekedni? Milyen motorokat nézegessek.4éve SMK-val közlekedek. (26éves f)

Válaszokat előre is köszönöm



2016. nov. 11. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Napi használatra, pl munkába járni olyan motorokat tudnék írni mint a Suzuki Bandit, Yamaha Fz8 Fazer, Honda CB600

Fejből most ezeket tudnám ajánlani mert motorikusan elég jó fajták, én kicsivel magasabb vagyok 175cm, de találkozón, ismerősök hasonló motorjain már ültem és nem kifogásoltam őket, a lábam leért stb.

2016. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a Honda CB 500-at, első motornak tökéletes választás. Kicsi és könnyű, ha megállsz, mindkét lábaddal le tudsz talpalni, ami egy kezdőnek szerintem elég nagy biztonságérzetet ad. Emellett könnyen kezelhető és jól manőverezhető motor, a blokkja nagyon megbízható, de elég erős ahhoz, hogy ne und meg 1-2 év alatt. Futómű, fék szintén tökéletes a motor méreteihez. Jó választás lehet még a Suzuki GS 500 és a Kawasaki ER-5 is, de a Hondát mindegyiknél jobb motornak tartom.
2016. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ER-5-öst vettem, mert azt találtam jobb árban és állapotban, de én is CB500-at néztem még.

Ezek jók, de ha van és akarsz is rá költeni, akkor a CBF600 is jó választás.

Valami kellemes 5-600 ccm-es motor elég jó kezdésnek. Nagyobbat ne.

2016. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippeket, nagyon gyerekcipőbe járok még váltós motorok terén,(de nagyon tetszenek) ugyhogy nagyon sokat segítettetek!!!
2016. nov. 19. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!