Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Barum Polaris 3 gumiabroncsb...

A Barum Polaris 3 gumiabroncsból van jobb és bal oldali?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a Barum Polaris 3 személyautókhoz kínált gumiabroncsból van-e külön jobb és baloldali.


Sem a gyártó sem a webáruházak oldalán nem találtam erre vonatkozó információt:

[link]



#gumi #kerék #jobb #gumiabroncs #abroncs #poláris #bal #Polaris 3 #kötetlen forgásirányú #forgásirányos
2016. nov. 13. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
van
2016. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a forgásirányra kell egyedül odafigyelni. Ezen kívül annyi, hogy az egyik oldalon van csak DOT szám.
2016. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, csak a forgásirány van megjelölve. Tehát bármelyik oldalra teheted, ha nincs már felnire szerelve.

Amúgy éppen ma sikerült nagy hóban tesztelnem, és nagyon kellemeset csalódtam ebben a gumiban.

2016. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen autógumiból nincs olyan, h csak egyik oldalra lenne jó!
2016. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs bal, illetve jobb oldalra való gumi, forgásirányos van, ezt kell nézni, és aszerint szereltetni a felnire. Persze ha pótkerék, akkor lehet belőle eltérés, de avval elméletileg nem mész több ezer kilómétert.
2016. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4, szerintem nincs igazad. Azokon a gumikon, ahol nem csak a forgásirány van feltüntetve, hanem az is, hogy "

outside" pèldául már nem lesz feltehető bármely oldalra.

2016. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Semmilyen autógumiból nincs olyan, h csak egyik oldalra lenne jó!"


De van, nem is kevés ráadásul.

2016. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!