Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországból szeretnék majd...

Németországból szeretnék majd be hozni saját használatra autót, hova érdemes menni németen belül? Esetleg osztrákon belül?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Oda amit kinéztél a hirdetésből. De igyekezni kell mert a jobbakat 1 nap alatt elviszik mások.

Eredeti osztrák vagy német tulajtól érdemes venni.

Kereskedésbe nem érdemes menni mert azoknál is ugyan arra számíthatsz mint a magyar kereskedőknél.

2016. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BiTOPro97 ***** válasza:
#1 +1 és ezért érdemes listát írni.
2016. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És rászánni pár hétköznapot. Mert ugye az okmányiroda kint sem működik folyamatosan.
2016. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 BiTOPro97 ***** válasza:
+ Megnézni a helyi ünnepnapokat, mik igen meglepő napokra is eshetnek!
2016. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
München es csakis bmw 316-os :DD
2016. nov. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szokjatok már le erről a "Németországból szeretnék majd behozni autót" szövegről. Már nagyon régóta nem éri meg, csak akkor, ha van kint ismerősöd, aki figyeli a piacot. A környéken minden szegényebb ország nepperei rá vannak cuppanva a német, osztrák kínálatra, és amit érdemes megvenni, annak hamar gazdája akad. A murvás placcokat meg a török nepperek bitorolják, azoktól szintén nem érdemes venni.

Ha Németországból szeretnél majd autót, figyeld a német híreket; mikor melyik nagyobb városban szigorítják a károsanyagkibocsátási rendeletet. Akkor érdemes körülnézni, mert Helmut könnyű szívvel cseréli le a kocsiját, ha nem mehet be vele a belvárosba.

2016. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*Akkor érdemes azon a környéken körülnézni
2016. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BiTOPro97 ***** válasza:
Mi is kint voltunk nagybátyámmal, egy dolog hogy Mondeo kombit szerettem volna venni - mi mint kiderült török Mercedes, már a végén bármilyen ami elfogadható, és bármi Toyota Avenis, Mazda 6-os, Honda Accord vagy bármilyen kombit, de a végén kb. ebben a méretben akkor még nem BMW-t, és már a kombi sem volt fontos, de egy autó volt amit nem volt szabad ott hagyni, és itthon egyből lett volna rá vevő, aki később meg is vette, egy öreg bácsi sofőr limuzinja, vagy a nejéért, egy valami három éves 740d ami több nap állt a garázsban, mint járta az utakat. Ez s persze hófehér volt. - Pedig elégé keresztbe kasul jártuk Németországot, és felkészülten vágtunk neki, végül akkor még nagybátyám szerzet, plusz pénz itthonról tőle-nekem kölcsön az autóra, akkor még nem volt egy évi fizum volt, meg ... szóval. A nepperek 3+1-ben, meg 5+2-ben veszik az autókat. És majd lehet tekerni, javítani, etc. a +ost, és úgy alkudnak. Ha van olyan egyáltalán amit keresel.
2016. nov. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8 kezd baj lennei a fejedben..vagy a kezedben. Ezt a katyvaszt, amit leírtál!

Egyébként pont itt tett fel egy srác 3 Focust egyszer, hogy melyiket vegye. Megnéztem az itthoni kínálatot, az egyik nagyon megérte volna. Vagyis igenis van kint jó autó, amit érdemes behozni. Magánszemélynél, kereskedőnél, mindenhol. Kutatni kell utána és valóban, többet is ki kell nézni, hogy egy meglegyen tutira.

2016. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BiTOPro97 ***** válasza:

Annyit nem írtam oda, hogy az két éve volt. - vagy oda írtam? Js és lehet találni. Főleg egy Focus-t, japán vagy Opel kompaktokat vagy egyterűeket. De vannak autók amik egyszerűen helyben felszív a piac, ilyen a Mondeo is, sőt leginkább egyik ilyen. Meg amúgy sok ilyen van.

Nincs gáz, csak kicsit útólak dühít, hogy lukra futottam, aztán sofőrködtem az autó fenntartásért, aztán eladtam cégnek akiknek dolgoztam vele - ami végül is érdekes volt mert házaspárokat is vittem vidéken vele esküvőről lagziba, etc. , de amikor jött a másik jobban fizető, és amúgy külföldi munkám szezonjának keményebb része, túl adtam s 740d-n, még jó hogy igen csak kedvező áron. - amúgy ~4-5 vevő volt rá, egy kp-s, a sofőrcég tulaja, nem volt nagy differencia, meg amúgy is a tulajnak volt a legkisebb kockázat.

2016. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!