Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hi 500. 000Ft értékig szeretné...

R.ó.b.e.r.t kérdése:

Hi 500. 000Ft értékig szeretnék dobozos autót. Kis költségű (olcsóbb költségűt mint társai) Németországba járáshoz. összesen 18e km akarok megtenni vele 1-2 hónap alatt. Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Semmit. Amit 500e-ért megkapsz az minden pillanatos vas. Vagy eljutsz vele a határig vagy nem. Melós autónál - főleg amibe havi 9000 km-t raknál én nem vállalnék ilyen rizikót. Németeknél egy mentés vagy út széli kinti szerelés elviszi a fél kocsid árát...
2016. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azért én javaslok: Renault Kangoo,Citroen Berlingo,Peugeot Partner ha van egy Fiat Scudo, stb. Ezekből azért lehet kifogni olyat, amivel el tudsz autózni 20-30 ezer km-t nagyobb gond nélkül. Inkább arra figyelj, milyen motorral veszed, ott lehetnek a drága dolgok. Egy szívódízellel a világból ki lehet menni...csak lassan. (VW 1.9 - VW Caddy, Seat Inca, PSA csoport 1.9 a fent említettek.)

Ez pl egy érdekes dolog: megveszed, ráköltesz 300.000 forintot plusz a papírok és szerintem jó is lehet.

[link]

2016. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

*vezérműszíj elszakadt / könnyen javítható *


WTF?! Vezérműszíj szakadásnál nagy mák kell ahhoz, hogy még valaha életet leheljenek egy motorba, de semmiképp sem könnyen javítható. Esetleg könnyen lehet bele rakni egy bontott működő motort...

2016. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mégis mekkora dobozosra gondoltál? Mint egy Peugeot Partner vagy egy Fiat Ducato nagydobozzal?
2016. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3-as, azt én is néztem, mert ha mente közben szakadt el, akkor motorcsere. De szerintem olcsón lehet szerezni bele ilyen motort akár. 300.000-ból akár rendbe is lehet vágni, mert amúgy az autó egész jól néz ki, a keret meg 500.000. Ennyiből legalább tudja, mibe ül be.
2016. nov. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vezérműszíj igen ritkán szakad el álltában...
2016. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tudom, sőt, szinte soha. de olyat azért már láttunk, hogy egy vezérműszíj szakadás után még nem lett kuka a motor!
2016. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, láttunk már sokmindent. De közterületről elszállított, tulajdonos nem jelentkezett érte (?), lerúgott, mocskos és nem is megy. Igazi best buy... Őszintén, ennél a kocsinál nehéz keresve is rosszabbat találni.
2016. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerinted a képek alapján lerúgott és mocskos? (belső képek?) Pont az ilyenek tudnak jó vételek lenni, de nyilván nem egy pár kép alapján. Én csak mint érdekes alternatívát mondtam. De valóban van benne rizikó.
2016. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!