Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Allianz kötelező biztosítás...

Allianz kötelező biztosítás felmondása után (online) honnan tudom, igazolni azt, hogy ténylegesen sikerült felmondani?

Figyelt kérdés
Az Allianz honlapján online felmondtam a kötelező biztosítást, de nem kaptam visszaigazolást, hogy sikerült-e vagy nem. Amennyiben újra meg szeretném nézni, hogy érvényes-e a szerződés ezt az üzenetet kapom: "A megadott szerződést már töröltük nyilvántartásunkból, ezért átdolgozása nem lehetséges.". Így honnan tudjam igazolni illetve honnan tudom, hogy ténylegesen felett-e mondva?

2016. nov. 19. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért akarod, vagy kell igazolni? Ha váltottál biztosítót, a régi elküldi az újnak az adataidat, meg a felmondást.
2016. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ebből a mondatból melyik szót nem érted?

"A megadott szerződést már töröltük nyilvántartásunkból, ezért átdolgozása nem lehetséges."

2016. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!