Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit ajánlanátok?

Első autónak mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2-3 autót nézegetek.Dízel kell. Napi 50-160km (50% autópályán,30% autóút,a fennmaradó rész lakott terület) megtételére kellene egy megbízható,nem olyan sokat fogyasztó,nem túl drága fenntartási költségekkel rendelkező, kényelmes autó. Van ilyen?


2005-6 körüli Audi A4 Avant

2006-os VW Passat VI


Meg talán 2009-10-es Opel Insignia,bár ezek drágábbak.


Az Audit és a Passatot másfél millió környékén nézegettem. Az Insigniát 2 millió felett.


Vélemények ezekről,esetleg más?


Motorból konkrétat nem tudok írni,annyira nem nézegettem még. 2.0 max 2.5-ös.



2016. nov. 20. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

A 2.0 PDTDI köszönőviszonyban sincs a megbízhatósággal,a 2.5 V6 TDI meg szimplán hulladék.


1.9-es PD-t keress,ha megbízhatót szeretnél.


Viszont egy turbódízel mindig zsebbenyúlósabb,mint egy szívó benzin.

2016. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem akarom ismételni az előttem szólót :)

de egy kiegészítés: A 2.0 PD-k is jók, de van két típushibájuk.

1. csak bosch befecskendező rendszerrel szabad megvenni, a siemenset el kell kerülni!

2. Olajszivattyúnak van egy 6 lap alapú átvezető tengelye, ez gyakran elkopik ebből vannak a gondok. Ez egy maszek szerelő aki ért hozzá ki tudja váltani egy egyedileg esztergáltatott tengellyel. Onnantól kezdve soha nem lesz vele baj. Költsége viszonylag minimális. 2-4 óra munkadíj, meg 4-5000 ft az esztergályosnak.

2016. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!