Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnék venni olyan motoros...

Hol tudnék venni olyan motoros ruhát ami egybe van? (mármint kabát és nadrág) És ha olyat veszek akkor az mennyire véd?

Figyelt kérdés
Igazából találtam már olyat a "Shox" motoros boltnál, de csak bőrből.. Ilyen fajta motoros ruha nincs más anyagból? vagy ha már bőr akkor az mennyire jó?

2016. nov. 22. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Kordurából én láttam még egyben lévő szettet, legfeljebb a kabát és a nadrág összecipzározható, ez azért eléggé praktikus.
2016. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hol tudok olyan ruhát beszerezni? Amúgy sok motoros barátom (15 éves vagyok) csesztet, hogy minek 50 cm3 meg 125 cm3-ra ilyen protektoros cuccok... jó mondjuk 50cm3-ra csak protektoros dzekim van (meg persze bukó), de 125cm3-ra most szeretném elkezdeni lassan és arra már mindent szeretnék (csizma, nadrág, kesztyű stb stb), de sokan mondják nekem hogy minek meg csak röhögnek rajta...szerintetek is túlzás? :/
2016. nov. 23. 06:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd abbahagyják a röhögést ha elesnek v. elütik őket ruha nélkül és nem marad rajtuk se bőr se hús.A bőr sokkal jobban véd.Az "egyberészes" szarabb lesz nyáron ha 40fokban megállsz beszélgetni a haverokkal.A dzsekit legalább le tudod benni.De kinek melyik jön be.
2016. nov. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem :/ hát köszönöm szépen a válaszokat igazából ez lesz az első hosszabb időre való vásárlásom és olyan ruha kéne ami jó arra is hogy csak eljárkájak suliba,városba stb stb meg arra is jó legyen ha hosszabb távra mennék :/
2016. nov. 23. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a "más anyagú" ruha lesz a jobb.Egyébként cordurának hivják azt az anyagot.2 részest vegyél és a suliba járáshoz a farmerhez vegyél fel térdvédőt.
2016. nov. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm :D
2016. nov. 27. 09:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Én buktam már felhúzott 2T 125-ös motorral pályán, ha nincs rajtam a bőr overál, pár végtagom tuti leszakadt volna. Szóval ne foglalkozz vele, hogy röhögnek.
2016. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Normális ruhát egyszer veszel és évekig jó, ha nem növöd ki. :D

Egyrészes mindennapokra szerintem felesleges, hosszabb távra vagy ringre viszont szükséges.

2017. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!