Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha aerox tuningolásba...

Yamaha aerox tuningolásba tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy teljesen gyári használt aeroxot 2008ast és idővel szeretném majd feltuningolni. Mivel én nagyon nem értek az ilyenekhez összeállítottam egy listát.

Stage6 Street Race öntöttvas 70es hengerszett,

Stage6 Pro Replica kipufogó,

DellOrto 19-es porlasztó,

Stage6 Sport Pro variátor,

Stage6 Végáttétel, Primer, 13/43

Meg tudnátok mondani hogy melyek a feleslegesek illetve mi kellene még hozzá? Nem akarok sokat költeni rá! És még abba tudnátok segíteni hogy milyen áttétel lenne jó, illetve a főtengely ki kell e cserélni (12 000km van benne). És még ráadásként annyi hogy a gyújtáskapcsolóval kell e foglalkoznom?

15 lóerő maximum amit szeretnék csak utcai használatra

Előre is köszönöm

forrás: egümotors



2016. nov. 23. 18:52
 1/2 cecee ***** válasza:
Szerintem igy meg nem tenne nagy kart a mociba. De ha fotengely nem is, de egy jo fotengely csapagy kellene!
2016. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zzzoli ***** válasza:

Ez még így meg sem közelíti a 15 lóerőt, de jó az összeállítás, jók az alkatrészek, sokat fog dobni rajta.

A főtengőt azért érdemes cserélni, mert ha telisonkásat raksz bele, az is dob a teljesítményen, mert nagyobb az elősűrítés.

2016. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!