Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hivatalosan hova tudok forduln...

P.Andrea kérdése:

Hivatalosan hova tudok fordulni ha a karosszériás rosszul dolgozott és még mindig üzemképtelen az autó?

Figyelt kérdés
Gyöngyös és Karácsond felé dolgozik egy karosszériás aki felvett tőlem 90000Ft és rosszul csinálta meg az autót és csak félig a megbeszéltek szerint.Az autó nem marad az úton.És a legszebb hogy mikor kérdeztem mi ez a válasz az volt ennyire tudta megcsinálni. De felajánlott a kocsiért 50 ezer forintot amiért megveszi.

2016. nov. 23. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

:'DDDDDD


Mi baja az autónak?

Nem marad az úton? Félrehúz? Vidd el egy rendes futóműbeállítóshoz, esetleg szerelőhöz.

2016. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezekszerint egy igencsak leharcolt autód van. ha nem sajnálsz rá pár ezrest, akkor vidd el futóműbeállításra.

Ezt a gányolót meg kerüld.


Amúgy nem érdemes sehová fordulod, mert egyből a számlát kérik, amin ott van minden adata a mesternek.

Ha kaptál számlát, akkor sem javaslom, mert elhúzódó háború lesz belőle, amiből te jössz ki vesztesen.



szerintem.

2016. nov. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Bocs a 'kettőspontdékért', nem téged nevettelek ki, hanem a 'karosszériásodon' kacagtam egy sort, hogy még 50-ért megvette volna..

Nézesd meg mással, ha szerencséd van elég állítani rajta, és jó lesz.

első voltam.

2016. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hidd el én is nevetem először.Megnézetem és sajna 7-10cm eltérés van nem lehet beállítani. Bíróságot ajánlotta mivel se számlát nem adott és nem használható a kocsi.Hogy most pereskedés lesz ha megtalálják.De köszönöm a válaszokat.
2016. dec. 1. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!