Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen dízeles autót ajánlanát...

Milyen dízeles autót ajánlanátok max 550. 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Ennyit tudok most rászánni. A fő szempont, hogy 4 vagy 5 ajtós legyen, a fogyasztása pedig 5-6 liter körül mozogjon.

2016. nov. 27. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:

A méret, márka mindegy?

Tudom mondani a Renault Clio II-t, a benzines is 5-6 körül eszik, a dízel meg talán 4,5-5,5 körül.

2016. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Méretileg valami családiasabb méretű kellene, a sedanok már kényelmesek, kombi már nagy lenne. Annyi, hogy megbízható legyen. Hallottam sok jót az 1.9 TDI-kről is.
2016. nov. 27. 11:11
 3/9 anonim válasza:
talán golf3 1.9 tdi esetleg, vagy esetleg golf 4 tdi avgy audi a4 avant tdi, vagy vento tdi mindegyik körülbelül 1996 és 1999 környékén mozog, ha olyat veszel, ami incs szétrohadva nincs széthajtva, és odafigyelsz rá szervíz stb. örök élet 1nap ;)
2016. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A4-és Golf 4-et felejtsd el az nem ez az árkategória dieselbe.
2016. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Astra 1.7 isuzu dízel motorral.
2016. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Hallottam sok jót az 1.9 TDI-kről is."


Na ja...csak nem olyanról ami 550ezerbe került!Ennyiert azokból a kinalat legalja van csak!

2016. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha VW kell, akkor ott a Vento, Golf 3, régi Passat. Ezekből már lehet viszonylag jót venni ennyi pénzért, és elég strapásak, de vedd figyelembe, hogy már idős autók.
2016. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyit mész egy évben, amiért érdemes lenne egy használt dízellel járó kockázatot bevállalni?
2016. nov. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 80-as Audik bele esnek ebbe az árkategóriába.

[link]

Ez már a B4, ennek lehajthatóak a hátsó ülés támlái. Csomagtartó nagy és viszonylag jól pakolható.

Ezeket többnyire az 1Z motorral szerelték, nagyon megbízhatóak, és túl vannak méretezve.

Fenntartása olcsó, nem rohad, kivéve, ha törött volt és nem szakszerűen javították. Az ülések kényelmesek hosszútávon is. Szerintem jobb választás mint egy Golf 3 TDI, mert nem rohad és ugyan az a motor van benne. Viszont 5 ajtósból csak kombi van belőle.

2016. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!