Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemetauto.hu vélemény?

Nemetauto.hu vélemény?

Figyelt kérdés

2016. nov. 30. 21:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
41%
Kamu kérdés!
2016. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Ezen mi kamu ??? Véleményt kérdeztem nem az idiótaságodat
2016. nov. 30. 23:46
 3/35 BiTOPro97 ***** válasza:

Mintha semmi sem stímelne náluk. Név, az oldal szétesik, az autók agyon tupírozva. De aztán a franc se tudja, hazai piac amúgy is elég meredek.


De nem ígér sok jót. - a kérdésedre válaszolva. :\


;)

2016. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Megnéztem. Semmi különös. Autobehozatalban segitenek. Sok sok ilyen cég van. A leírás itt is a szokasos nepperduma pl. Jéghideg klíma. A kulfuldon magasabb az életszínvonal vicces, jart mar Romániában,Ukrajnaban az ember? Vagy az nem külföld?
2016. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 BiTOPro97 ***** válasza:
Ja. És a törökök által szétbagózott, de német rendszámos második tulajos autók tömege?
2016. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 tomitech válasza:
Sziasztok , érdeklődnék, hogy valakinek hoztak már be autót? Mert előlegként, majdnem a teljes árat kérik.
2017. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 IstvánA1982 válasza:

Sziasztok,

Mi kifizettök a magas elöleget, holott ügyvéd elött szerzödtünk, auto sehol nem volt.

Ez még nem is lett volna problèma, de elkezdtek hitegetni, nem vették fel a telefont. Majd 2.000 EUR-val többet akartak kérni az autojért!

Tehát elálltunk a szerzödéstöl... ezután jött a következö felvonás az eloleg visszakönyörgése, miután többször megfenyegettük öket, már az ügyvéddel elkészïtettük a feljelentéseinket... amikor utaltak.

Ha nem akartok álmatlan éjszakájat akkor ne döljetek be a csábítàsnak!

2017. júl. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Én is találtam egy autót, amit ők hirdettek. A bajom az volt vele, hogy nincs itthon a kocsi. Vagyis feltesz egy német kereskedőnél álló autót. Nyilván a német "partner" nem tartogatja azt, ha van rá vevő, eladja. Ha szerencséd van, nem kell másnak és a tiéd lehet. Gondolom az előttem író ilyenbe futott bele: elvitték kint, helyette meg nem tudtak ugyanolyat szerezni, pláne annyiért. Biztosan nem próbálkoznék ilyen értékesítési modellt alkalmazó neppert. Annyi van, aki normális..
2017. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
Mi párommal rendeltünk innen egy Merci Vitot. Szerződés ügyvédnél, vételárat letettük, kintről jött az autó, pár hét alatt lezongoráztuk a dolgot. Szerintem jobb felszereltséget kaptam ugyanazon az áron, mint itthon és szép az autó. Garit vállaltak, de semmi gond nem jelentkezett eddig. Nyilván az alap az volt, hogy leszervizeltettük a kocsit, miután megkaptuk.
2017. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
Szemét banda! Az autót behozták(jó nagy csúszással), de 100% biztos vagyok benne hogy előtte nem nézték/ellenőrizték le, mint ahogy azt ígérték... kamu állapotfelmérést küldtek. Az autót névre írva átvehettem mikor már nem volt mit tenni. Garanciáról annyit, hogy az első kör után lejött hogy váltóhibás amit eszük ágában sem volt javíttatni. Telefont nem vették fel, nem kommunikáltak. Kerüljétek messziről!!
2017. dec. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!