Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Turbóhoz kell intercooler...

Turbóhoz kell intercooler vagy sem?

Figyelt kérdés
Szivó dizel turbósitás elött állok, két ismerősöm kérdeztem, egyikük szerint kell a cooler, a másik meg azt mondta hogy felesleges hozzá.

2016. dec. 1. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem létszükséglet ,de jobb teljesítményt ad coolerrel.
2016. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod mire valo a cooler akkor dontsd el magad hogy van-e ra szukseged.....foleg miutan nem tudjuk milyen autot akarsz tuningolni meg milyen szinten
2016. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell de célszerű. Jobb motorhatásfok illetve nagyobb teljesítmény érhető el intercoolerrel.
2016. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja persze tök reális hogy szívó motort fog turbósítani aki a gyakorikérdéseken kérdez meg egy ilyet :D
2016. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Több véleményre voltam kiváncsi ezért tettem fel itt is a kérdést.
2016. dec. 1. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Marcello Gandini tök szemét, mert mindig lelövi a poént :D


Szerintem rakj bele coolert, kell az oda. Nekem van intercooler nélküli TDm ( ami gyárilag cooleres volt egy másik kasztniban ebbe a kaszniba meg nem fért még be.. ) nem jó így.

2016. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ekkora barmot aki mondja hogy nem kell :D


Próbáld ki a kocsid, cooler nélkül -10 -15HP, mert forró levegő nyom be, nem véletlenül kell lehűteni(gyári hűtő) de a sportkocsikban ha észrevetted sokkal nagyobb intercoolert is raknak:

[link]


Szóval aki azt mondta hogy nem kell, azt vagy csak bezines autót látott életében vagy totál idióta... De egyiknél sem érdemes egy ilyen emberre halgatni...

2016. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minél hidegebb friss levegő megy be, annál jobban fog a motor nyomni :)
2016. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!