Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kenyeres sofőrök! Milyen...

Kenyeres sofőrök! Milyen autóval szerettek jobban dolgozni?

Figyelt kérdés
Melyik autó ideálisabb szerintetek kenyerezni? A dobobozos(alvázon külön nagy szögletes doboz felépítmény) vagy a sima egyterű, oldalt tolóajtós furgon? Mindkettőnek megvan a maga előnye, hátránya nyilván, de mégis, munka szempontjából melyik kényelmesebb nektek?

2016. dec. 6. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dobozos
2016. dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És miért? Milyen típust hajtasz?
2016. dec. 6. 13:55
 3/16 A kérdező kommentje:
Na gyerünk, gyerünk, írjatok! Mindenki véleménye érdekel! Úgy vettem észre, hogy mostanában sok pékség már inkább a sima furgont választja a kiöregedett dobozos autói helyére. Vajon ennek anyagi okai lehetnek elsősorban? Esetleg a forgalmuk csökkent olyan mértékben, hogy nem kell többé a nagy doboz? Esetleg a regás szállítás miatt választják a furgont? Ahol a rakodó platz magassága még dobozos magasságához van méretezve, ott elég problémás lehet a furgonba bepakolni, nem lehet egyenesen bele csúsztatni az árut, viszont a boltoknál történő lepakoláshoz könnyebb bemászni a raktérbe, de nem vagyok benne biztos, hogy ez egyértelműen előny, ugyanis ha egy nagy rakás beládázott kenyeret készülünk kiemelni egyszerre, ahhoz térdmagasságba kell hajolnuk és onnan emelni, dobozosnál meg a padló szintje pont ott van, ahonnan felegyenesedve pont kézreáll az emelendő cucc. Dolgoztam már mindkét típusú autóval, viszont két eltérő típusú áru szállítására, ezért nem tudom, hogy kenyerezéshez melyik lenne kézenfekvő. Szóval várom a tanácsokat!
2016. dec. 6. 21:09
 4/16 anonim ***** válasza:
ford
2016. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szóval Transit. És miért szereted jobban a dobozost, mint a sima furgont?
2016. dec. 16. 18:47
 6/16 anonim ***** válasza:
Én leg-leg Ducatoval dolgozom. Szerintem jobb, mint a dobozos. Alacsonyabb, jobban járható, egybe van, nem mohog, nem zörög, kényelmesebb használni.
2016. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ!

Milyen az a leg-leg Ducato?

Sima furgon?

2016. dec. 21. 23:45
 8/16 anonim ***** válasza:
A leg-leg, az a legmagasabb-leghosszabb kisteher.
2016. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Na így már világos:)! Szerintem is jók a ducatok/boxerek/jumperek. Szélesek és elég szögletesek belülről, lehet jó magasra pakolni, mert nem szűkül össze olyan mértékben. A tiedben hány magasra lehet tenni az m10-es rekeszt? A sprinter ilyen szempontból szívás, mert alul is épp hogy elfér a 4 sor rekesz hosszában, de felfelé eléggé szűkül, így a szélső sorokban max 10 magasra pakolható, a középsőkre mehet csak több és a kerékdob sem adja ki olyan jól, legalábbis a leghosszabb változatban.
2016. dec. 22. 17:48
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha nagyon megrakom, akkor 20-21 M10-es rekesz elfér egymáson. Mikor meggyeztem, akkor az Ivecot 21 magasan raktam, az bírta a túlterhelést bőven, 4 tonna rakomány meg se kottyant neki.
2016. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!