Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 147 mennyire...

Alfa Romeo 147 mennyire megbízható autó? (2000-2004 közötti évjárat)

Figyelt kérdés
Sokat olvastam és hallottam arról, hogy olasz autót nem érdemes venni. Ennek mennyi a valóságalapja? Egy első generációs, 2000-2004 között gyártott Alfa 147-es, 1.9 JTD motorral mennyire megbízható autó? Csak a dízel érdekel!

2016. dec. 8. 01:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha az elmult hetekben nem valaszoltam meg csak én vagy 10 ilyen kerdest akkor egyet sem!Hasznald a keresőt!
2016. dec. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
[link] népitéletet ahol a tulajok írnak a kocsijukról.
2016. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 veterán vas ***** válasza:

Mindenki maga dönti el, hogy mennyiért és mit tart érdemesnek megvásárolni. Ízlés, pénztárca, igény kérdése.

Véleményem szerint minden autó lehet megbízható, ha a tulaj karbantartja, ápolja, és tudomásul veszi a jármű paramétereit.

Ha az Alfába szerettél bele, akkor vegyél egyet.

Amennyiben csak a "megéri/nem éri meg" szempont vezérel, akkor tökmindegy a típus, a márka.

2016. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Alfa egyoldalú szerelem. Nagyon kell szeretned, lesni minden kívánságát, mindig mindent megadni neki, még erődön felül is. Amíg ezt a megkülönböztetett figyelmet, a kényeztetést megkapja, veled marad, és gondoskodik róla, hogy királynak érezd magad. Győztesnek. De amint egy kicsit is lankad a rajongásod, amint egy kicsit is kevésbé figyelsz oda rá, azonnal elfordul tőled, s benyújtja a számlát.
2016. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!