Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 5 ferdehatut szeretnek...

Barob89 kérdése:

Golf 5 ferdehatut szeretnek venni. Tapasztalatok tanácsok sima 1.4 kilőve! 1.4tsi 1.6 \fsi dizelek 1.9 105 /140 lovas 2. 0 140 stb? Milyet erdemes venni melyik ev vált be tok tanácstalan vagyok! Koszi segitseget!

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
1.9pd 105ló
2016. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1.9 PDTDI 105 lóval örökéletű. 2.0 TDI-t nem érdemes venni, mert elég sok problémája van annak a motornak. Ha benzines, akkor a sima 1.6-ost kell venni (101 lóval), nem pedig az 1.6 FSI-t (116 ló). TSI-t hanyagold, mert a Golf 5 korában az még egy új motor volt, rengeteg gyermekbetegséggel.
2016. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De erdekes most bezseltem eggyel 2.0 pdti 140 lovas mert nem ismerem totál ezt nekunk passat 1.9 pdtdi volt vagyis tesómnak most adta el de megint azt vesz csak kevesebb kmerrel azt vágom hogy atom jo . Na es felhuvtam ezt a szerelojenek a szamat adta meg o hirdeti a 2.0 as golfot hat erdekes volt hogy 160 e kmet van benne de most volt turbo ujjitas kettoslentomeguketek stb ... Kérdeztem ez h 160 e kmernel mar ? Valasz labfuggo amugy o totál ezt ajánlja nyilvan vágó volt hogy sajat hasznára beszélt es a 1.9 105 lovasat jobban szarozza .... H jobb a 2.0 140 lovas !:)
2016. dec. 9. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:

A szerelők nem mindig a jót ajánlják, nekik is kell a meló. Meg amúgy is, éppen eladó a 2.0 TDI autója. Amúgy az pont előny, hogy megvolt a turbó, és lendkerékcsere, azokkal egy darabig nem lesz gond.

Ennél a motornál az olajpumpa a sz*r: bármikor megállhat mint a szög, és akkor kuka az egész motor.

2016. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen olvastam sajnos vágom... Hat akkor nrzegetrm marad a 105 lovas motorilag . 1.6 sima amugy buta igénytelen van a családban kombi .... De egy klíma es ko nemmegy sehova felo vele előzni is ... Nagyon nyugdijjas talan csippelve jobb de én nem piszkalgattatom ... Meg zabál..
2016. dec. 9. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
A kettőstömegű lehet lábfüggő, de a turbó inkább felhasználó függő, de 160e km alatt ledobni a turbót arról ahoz tudás kell.
2016. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!