Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Úgy néz ki, ha megegyszer...

Úgy néz ki, ha megegyszer megbukok forgalmin, akkor mennem kell PÀV vizsgára pestre. Mennyi idő, mire kapok oda időpontot?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata erről?

2016. dec. 14. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na,én végig csináltam azt az egész mizériát.

Ha ötször megbuktál,kell írni egy levelet a Pesti nagyfőnökségnek,adnak időpontot (kb. 2-3 héttel későbbre).Felmész,elvégzed.Kapsz róla egy papírt,leadod az autósiskoládnál,befizeted a következő díjat,és mehetsz vizsgázni.

A PÁV-ra szánj egy egész napot,rohadt hosszú lehet (én pld. Szekszárdról mentem fel reggel 9-re,ott ültem kb. fél 2-ig,majd még onnan hazajönni...pff).

Én ma vizsgázok 6. alkalommal,szurkolj :)

2016. dec. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Na hogy sikerült??
2016. dec. 19. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Átmentem a vizsgán hálisten,nem volt komolyabb gond.Gyanítom az oktatóváltás hozta meg a sikert,mert az újjal elsőre sikerült.Ajánlom,hogy te is válts hátha az oktató a baj!
2016. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és gratulálok! Mindenki azt mondja váltsak,68 éves az oktatóm,vizsgabiztosokkal sincs valami jóba..
2016. dec. 26. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Ezt a pávot miért akkor nézik, amikor már beleölt az ember az egész jogsiba több százezer forintot? És miért van az, hogyha nem sikerül két év múlva próbálkozhat újra? Lehet, hogy két év múlva majd alkalmassá válik? Mindenesetre a kresz vizsgája addigra már rég nem lesz érvényes.
2017. ápr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!