Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az, hogy csak 17 éves...

Mi az, hogy csak 17 éves koromtól kezdhetem a forgalmi oktatást?

Figyelt kérdés

Úgy tudtam amint megvan az elméleti vizsga 16 és 3/4 évesen mehetek kezdeni a gyakorlati oktatást. Vagy nincsen igazam??

Melyik rendelet határozza meg ezt hivatalosan?


Az is vicc, hogy le van víve az életkor 18-ra C kategóriánál aztán egy csomó oldalon 21-et látok még mindig... Mit képzelnek magukról az iskolák? Ők határozzák meg a szabályokat? Így is úgyis lehúzás az egész, miért nem tartják be legalább a szabályokat??



2016. dec. 15. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan nehéz kivárni azt a pár hónapot? Friss jogsival a kezedben is ilyen türelmetlen leszel?
2016. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, csak nyáron megyek majd el vidékre és nem akarom fél évig húzni. Nyarat végigdolgozom és abból a pénzből fogok autót venni amit megkeresek 80 nap alatt.
2016. dec. 15. 18:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Felháborító! hogy meri a kormány szabályozni, hogy hány évesen szerezheti meg az ember a jogsiját?!
2016. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ezzel van a probléma, hanem azzal, hogy ezt nem tartja be az összes autósiskola.
2016. dec. 15. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:

18 a "C" alsó korhatára! NE abból indulj ki hogy mi van kiírva a honlapra, mert nem értenek hozzá, elfelejtették frissíteni.

Minden autóiskolánál így van, ha odamész és beiratkozol.

2016. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem vagyok ott... Rohadok az iskolában a tizedik évfolyamon.
2016. dec. 15. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
326/2011. (XII. 28.) Korm. rendelet szabályozza.
2016. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!