Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen havi költségekkel kell...

Vikohavasi kérdése:

Milyen havi költségekkel kell számolnia egy friss jogsis fiatalnak egy bmw e46 323i tipusu gépjárműre?

Figyelt kérdés
Minden amit ki kell rá fizetni mennyibe állna meg?
2016. dec. 18. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Már ha már meg van a gép?


Kezdésnek:

- Kuplung, fék ellenőrzés/csere

- Gumi ellenőrzés/csere


Jó esetben:

- Súlyadó fél évente

- Biztosítás (havi, negyedéves stb)

- Tankolni kell (rajtad múlik)

- Lehet szeret olajat is tankolni (ez is)


Rossz esetben:

- Kuplungcsere

- Gumicsere

- Váltócsere

- Motorcsere

2016. dec. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A friss jogsis fiatalnak mennyi havi fix jövedelme?
2016. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
50 ezer havonta ami a kocsira tudna menni
2016. dec. 18. 14:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor mindenféle trollkodás nélkül ajánlom figyelmébe ezt a cikket(rám hatott) : [link]
2016. dec. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Havi ötvenezerből fenntartani egy BMW-t???

Iszol te rendesen?

Emberek! Az átlag magyar proli embernek nem jár alapból pémiumkategóriás kocsi! Nem is értem miért álmodozik mindenki ilyen hülyeségről. Talán mert a szomszédnak is ilyen van? Annyira balkáni felfogás...

Friss jogsival vegyél egy suzit, vagy egy astrát! Azt még fent is tudod tartani havi ötvenből...

Bocs ha nyers vagyok, de tanuljunk már meg addig nyújtózkod i ameddig a takaró ér!

2016. dec. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

1 miből veszed meg?

2 biztositás legolcsóbb kb évi 33.000

3 2,3 motor bekajol vagy 8-10 litert

4 bmw első kocsinak semmiképp főleg ekkora motorral nem és nem hátsókerekes...

5 50.000ből havi szinten egy opel suzuki honda kijön kugy h pénzed is marad tankolni

6 kezdőnek csak elsőkerekes kocsi... egy bmw vel pár hónap után elszalad veled a ló hogy te tudsz vezetni profin(mindenki átesik ezen) és ha pont úgy esik h megcsúszol egy kanyarba akkor egy hátsókerekessel mocskosul megfogod az árkot... leesik az első hó... huh nagylegény vagy kimész csapatni...legjobb esetbe csak megtöröd kicsit a kocsit ez a kár egy bmw esetén nagy... első kerekest könnyebb irányítani és olyat nézzél aminek olcsóbb az alkatrész.

6 csak megsúgom hogy gyári 1,4es VVTI toyota corollával verem a gyári bmwket 2,5benzinig

7 ne haragudj ezért a megjegyzésért de első hónál még nem volt olyan hogy egy kezdő bmwst nwm láttam az árokba vagy valakibe belecsúszni vagy fejreállni és amúgy is a bmwsek úgy vannak elkönyvelve hogy nem tudnak vezetni indexet nem használnak azval friss jogsival ne akarj ilyen közegbe kerülni

2017. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6 csak megsúgom hogy gyári 1,4es VVTI toyota corollával verem a gyári bmwket 2,5benzinig "


:-DDDD Ezzel sztem jelentkezz a Guinnes rekordok könyvébe.

2017. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Minek? Nem elég a kocsi ha nem tudják vezetni és eddig nem találkoztam olyannal amelyik tudott...lehet nincs is :O
2017. febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen nyílvánvaló,mi kérünk elnézést.Gondolom Colin McRae is anno tőled vett órákat a vezetési tudást illetően...
2017. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!