Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1993 1.3 8V...

Suzuki Swift 1993 1.3 8V alapjáratról leáll, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Történt egy olyan eset a tegnapi napon, hogy 1998-as Suzuki Swiftem (G13B,1,3 8szelep) elkezdett fulladozni. Először csak néha torpant meg, mikor leszálltam a gázról, aztán utána már folyamatosan. Csak úgy bírtam hazahozni, hogy a gázpedált váltásnál sem engedtem fel. Amint felengedtem, elkezdett csökkeni a fordulatszám, majd szépen leállt a motor. Első körben az alapjárati motorra gyanakodtam, ezt cseréltem is itthon, de a helyzet dettó ugyanaz maradt. Ezután a pillangószelep jeladóját cseréltem ki, de semmi változást nem hozott. Vákuumcsöveket leellenőriztem, szakadást, lazulást nem találtam. Csatlakozókat szintén leellenőriztem. Tippem már csak a gyújtás maradt. Esetleg gyertya okozhat ilyet? Vagy gyújtáselosztó? Minden tippet szívesen fogadok!

2016. dec. 22. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs hiba eltárolva?

Mert ha van az sokat segyítene rájönni mi a nem kóser.

Lehet hogy az injektor kezd beszarni, esetleg csak koszos.

Folytóház is lehet kormos ilyesmik lehetnek.


Ha valami elektronikai biz baz szarakodik akkor kell legyen eltárolt hiba.

2016. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én stiftem (93-as) is szarakodott tegnap előtt.

Egyenletlenül járt, leállt. Szerintem csak 3 henger működött mert úgy rángatta az ajtót, hogy azt hittem leesik zsanérostól.

Kettesben leforgattam 100-ig és rendbe is jött. Nem viccelek, így történt!

Mielőtt kicseréled a fél autót próbáld ki, baja nem lesz tőle és a pénztárcád se fog lefogyni ha helyre jön.

2016. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elosztófedél a gyenge pontja,szeret megrepedni. Nézd meg
2016. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!