Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki gsxr 600 nak mi a...

Suzuki gsxr 600 nak mi a hiba? (ég egy kis piros lámpa) (videó is van)

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=m-7LdzhjwOg ugyan ez van nekem is. Mi a gond ilyenkor?

2016. dec. 25. 12:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Az hogy világit a piros lámpa, és villog az olaj jelző. Nagyon hideg van vajon azért?
2016. dec. 25. 13:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Bassszki, amíg csak gyujtáson van, addig persze, h világít, hisz nincs olajnyomás álló motornál. De beindítás után elalszik, nem?

Amúgy jó hulladék hangja van ennek a motornak.

2016. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 míg nem melegítettem fel a motort hősugárzóval addig nem is indult be.

2 Ez nem az én motorom videója , csak egy hasonló a youtube ról. A milyénknek sokkal szebb a hangja :) (csak azért linkeltem be hogy lássátok hogy miről beszélek)

3 Mivel nekem még új ez a motor ezért nem tudod hogy mikor mi a baj. Te lehet hogy egyből tudottad hogy semmi baja és csak én paráztam be, mert én NEM ÉRTEK az ilyen nagy motorokhoz.

:)

2016. dec. 25. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá gépkönyv? Egy a lényeg, h piros, akkor tilos! Járó motornál a műszerfalon semmi ikon, piktogram ne legyen piros, mert az nem jó, agyon nem.
2016. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!