Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat-ról vélemény?

Seat-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy kocsit és nagyjából 580 ezrem lenne rá és Seatot néztem Cordobát 1.4 2001-es 206 ezer km van benne szervizkönyves és igazából nem értek a kocsikhoz és azt szeretném kérdezni a Seatok milyen kocsik mennyire megbízhatók, Olcsó a szervizelésük meg ilyenek

2017. jan. 3. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint a Vw, csak más kabátban. Szóval jó középszer.
2017. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Haverom azt mondta a Seat az a Vw selejtjeiből összetákolt autó
2017. jan. 3. 19:50
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy olcsó,vw fos ,más emblémával. Mind egy kaptafára épülnek ezek,ugyanúgy egy emissziós fos,semmivel nem jobb a vw től meg a szaruditól.
2017. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az 1.4-es motor közepesen szar. Nem egy erőgép, és azért előfordulhatnak vele problémák, de azért nem fog lépten-nyomon széthullani. Az alkatrészek általában olcsók, a futómű bot egyszerű. Ha jó állapotban van, normálisan karban van tartva, akkor meg szabad venni.
2017. jan. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyira selejt ,akkor mint a Skoda. Ugyanabból a legókból van összeépítve, annyi hogy kevésbé igényes a kidolgozás meg gyengébb a zajcsillapítás stb
2017. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem kétféle megoldásom is van a kérdésre.

1. megoldás

A seat (ülés) egy nagyon hasznos találmány. Hiányában állva kellene vezessünk ami okozna némi nehézséget a pedálkezelésben.

2. megoldás

A Seat (autómárka) Cordoba az Ibiza (az autó és nem a város) négyajtós vagy kombi változata VW Polo alapokon. A VW Polo egy olcsó fenntartású autó és ebből következően a Seat Cordoba is az.

2017. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy belül nem használnak olyan igényes anyagokat, mint egy VW-nél, meg a részletekre nem figyelnek annyira oda, de ettől nem selejtebb, mint egy VW, nem kerülnek a motorba sz*rabb alkatrészek, mint egy VW-be, hanem ugyanazokat kapja a motor. Szerintem korrekt választás.
2017. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gon99 ***** válasza:
54%
Seat egyik legjobb ár/érték autó VW konszern és nem a selejteket pakolják bele ez kamu nagybátyámnak 1.6 os Seatja van (ennél kisebb motort felesleges venni )480 ezer Km és még semmi baja! :) Tökéletes választás a buzuki fasztra francia olasz és hasonló okádások helyett
2017. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Na úgy látom ez a 15 éves "autószakértő" későn fekszik,most minden kérdéshez beírja a nemlétező "tudományát" .. Komoly "szakértelem" kilométerórafétishe van,jó neked a busz kis szutyok,abba van már millió is.. A címed továbbra sem írtad le,h megmutasd NEKED milyen SAJÁT autót van kis szardarab.
2017. jan. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak annyit,hogy az 1.4-es motor elég pörgős ezért jóval hamarabb szét fog menni ha tetszik ha nem ez van sajna de egyáltalán nem gyenge. Jó kis tornyos motorja van. Nekem egy ilyen Cordobám van, igaz limitált szériás és extra jó fékrendszert is kapott gyárilag stb.de meg vagyok vele elégedve. Csak kár hogy nem 1.6-os :-(
2017. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!