Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék autósiskolát váltani...

Szeretnék autósiskolát váltani, mert 3x megbuktam és úgy érzem jót tenne a váltás. Esztergomban melyik autós iskolát javasolnátok? Dakar Autósiskoláról vélemények?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Miért buktál meg háromszor?
2017. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2x a saját hibámból ,3 x-ra szerintem el lehetett volna nézni,de mindegy. Tudni illik az oktatóm nincs túl jó viszonyban a vizsgabiztosokkal,sem a konkurens iskolákkal..
2017. jan. 4. 14:01
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Dakar?

Mindjárt sivatagi jogsival akarsz kezdeni?

Van hozzá terepjáród is?

2017. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam Dakar Autósiskola... Nyilván ez az Iskola neve..
2017. jan. 4. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg szabad megkerdezni milyen hibaid voltak? Illetve annyi a gáz az oktatodban hogy nincs joban a vizsgabiztosokkal?:D
2017. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
56%

Ezek szerint a 3. is a te hibád.. xD

Ezért kerül sok idióta az utakra mert elnézik nekik...

Elsőnek nőj fel hozzá majd utána próbálkozz..


Azt majd ha balesetet okoznál majd akkor is jössz a elnézhették volnával ? .. Aligha..

2017. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már...ha csak a schumachereket engednék át, akik perfect vezetnek, akkor egy lélek nem lenne az utakon
2017. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Remélem még nem késő. Nekem 2 ismerősöm van aki a Dakarnál tanul. Egyiknek elsőre sikerült a vizsga,másik most megy másodszor. Én a Molnárnál G.iskolaban tanulok, maximálisan meg vagyok elégedve.
2018. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A Dakart senkinek sem ajánlom! 2 éve végeztem ott, borzasztó volt! Lehúznak és csomót kell várnod mire kocsira kerülsz! Ha váltani akarsz, alig kapsz vissza pénzt. Már a szerződés szerint is sokat buksz, ha nem náluk akarod végig csinálni, de még annál is többet vonnak le (szerződést szegve)! Ha nem hiszel nekem, keress valakit, aki személyesen ismeri őket! Vagy olvasd el itt a gyakorikerdesek.hu-n ezt:

MI a véleményetek az Esztergomi Dakar autósiskoláról és a Molnár Gábor autósiskoláról?

vagy ezt:

Esztergomi Dakar Autósiskola vélemények?

2020. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Pataki István a Dakar Autósiskola tulajdonosa. Inteligenciájáról sokat elárul ez a hír: [link]

Politikai oldaltól függetlenül ez az ember egy vállalhatatlanul mocskos bunkó. Semmit nem magyaráz, csak végig gyalázza a tanulókat. Stílusa leírhatatlanul alpári. Ha váltani akarsz iskolát, bukod a befizetett pénzt, és még be is fizettetik veled a szerződésben foglalt "kedvezményt" továbbá egy egyszeri adminisztrációs díjat.

Pár éve jártam oda, de még most is hányingerem van, ha rá gondolok.

2020. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!