Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni 1...

Milyen autót érdemes venni 1 millióért?

Figyelt kérdés

Szeretnék autót venni max 1 millió forintért.

Tudnátok mondani megbízható de jól felszerelt autót. Nagyon bejönnek a városi crossoverek, de a sportos autótok is érdekelnek.



2017. jan. 5. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 4-es Golf kombit vennék ennyiért.
2017. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ennyiért szerintem se városi crossovert nem kapsz se sport autót :D Én ezek alapján azt mondanám hogy 700 000 Ft-ért egy mazda 323F 2000 ccm motorral 100 000 papír munka + biztosítás a maradék kétszáz meg nagy szerviz + valami erősített rugókat bele hogy kicsit magasabban legyél nagyobb kerekek és máris van egy kicsit magasabb autód (crossover :D ) amiben egy kicsit több mint egy tonnás autóhoz van majd 140 paci tehát megy is (sportos) :D ráadásul ennyiért ezek a 2000 GT-n rohadás jól néznek ki (szerintem) :D Illetve ezek eléggé felszereltek már klímás ESP ABS néhányba még tempomatot is láttam . Szerintem ennyi pénzből ez a legtöbb amit ki tudsz hozni de sok siker kívánok az autó vásárláshoz ! :D
2017. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Toyota Corollát vennék a helyedben. 1 millió alatt kapsz már 2003-2004-es évjáratút.
2017. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, nehéz ezeknek a feltételeknek megfelelni. Én a mindennapokhoz ajánlanék egy megbízható kocsit, Nissan Almera 1.5 Benzin 2003-as évjárattól.
2017. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Golf 4/Octavia/Leon/Toledo nem rossz ötlet, de csak TDI-ben érdemes venni, a benzinesek nem valami jók, és éhesek. Mindegyik ugyanaz az autó más felépítménnyel. Sajnos nehéz jót találni, sok az osztrákoktól hozott hulladék. TDI-t nem boltba járni vettek az emberek, az órák általában tekerve vannak, de nagyon sokat kibírnak.

Almera állítólag nem rossz, a Corollából azért 1 millió körül még kevés szépet láttam.

Crossover szerű az Ignis 1.5 (az 1.3 váltóhibás), de elég fapados egy hulladék, és azért annak is megvannak a bajai. Ugyanezzel a motorral játékban lehet még a gombóc Swift, ha nem gond, hogy nagy pici.

Esetleg ki lehet fogni ennyiért vasaló Civicet.

Ford Fiestát/Fusiont lehet egész szépet kapni ennyiért. A Fiesta pici, a Fusion egy kicsit megint crossover szerű, és az Ignisnél jobban össze van rakva érzetre. Mint szinte minden autó, ezek sem hibamentesek, de ennyiért talán ezekből lehet a legszebbet, legfiatalabbat kapni, ami még autószerű is. Nem rossz őket vezetni, főleg a Fiestát, és nincs rossz hírük. A Fusion gagyibb minőségű itt-ott, de cserébe kicsit tágasabb és magasabb.

2017. jan. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!