Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SUZUKI IGNIS-mi az a EPS-vagy...

SUZUKI IGNIS-mi az a EPS-vagy ESP?

Figyelt kérdés
ignis-nek (1300-as) mennyi az alapjárata?-ha jó?

2017. jan. 7. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hogy függ össze a két kérdés?

Egyébként google a barátod.

Az alapjárat 800 rpm körül, de hideg motorral lehet magasabb.

2017. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy EPS, vagy ESP.

Előbbi a szervó rásegítés kontroll lámpája, utóbbi meg a kipörgésgátló (elektronikus stabilitás kontroll)

2017. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 lusta vagyok utána nézni

#2 szerintem nincs benne kipörgésgátló-fapados, ABS sincs benne,

2017. jan. 7. 22:50
 4/16 anonim ***** válasza:
15 másodpercbe telt kigugliznom. Nagy meló volt. Elektromos szervo visszajelzője. Fórum alapján lehet, hogy gyenge az akksid, előfordul, hogy olyankor bedobja a hibát. Töltsd fel az akkumulátort, vagy rakj bele egy másikat próbának, hogy megszűnik-e.
2017. jan. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg semmi baja az akksijának..

Suzukiban a gyújtás ráadása után általában három kontroll lámpa a motor beindításáig folyamatosan világít: az olajnyomás jelző, a töltést jelző, és ha szervós akkor az EPS.

Ezek ellenőrzéséhez ugyanis járó motor szükséges, a motor az energiaforrás, az hajtja meg a generátort, szivattyúkat - a motor beindítása után ezek a kontroll lámpák is kialszanak (van olajnyomás, tölt a generátor, működik a szervó)

2017. jan. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

-elektromos szervós

-nincs benne kipörgésgátló, még a sportban sem

-viszont van benne ABS

-alapjárata saccperkábé gyárilag 800(mint írták)

2017. jan. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, én azt feltétekeztem, hogy égve marad az eps lámpa, azért kérdi. Valóvan, lehet, hogy csak kíváncsi, volt a kérdező, hogy mit jelent. Ha nem alszik ki a lámpa, akkor lehet érdekes, amit írtam.
2017. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat,valami alapjárat probléma volt,sebességváltásnál leesett annyira,hogy rángatott,mert nem volt fordulat,nyomnom kellett a gázt,le ne álljon kanyarba,aztán valahogy észheztért.,ja igen, mert mikor már szinte megállt akkor villant fel a esp(vagy eps)lámpa.akksi jó mert pöccre indul,garázsban áll,nem lehet hogy adagoló hiba? OMW-nél tankolok,nem hinném, hogy sz@..a benzin.
2017. jan. 8. 10:16
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez nem dízel, nincs benne adagoló. Valószíleg alapjárati szabályzó. Próbáld meg kitisztítani, hátha segít. Ha nem, akkor vegyél egy bontottat 10-15-ért, mert az új 60ezer.
2017. jan. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De, adagoló hiba. Az a baja, hogy nincsen benne adagoló.
2017. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!