Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » WV Passat kiegyenlítőtartályon...

WV Passat kiegyenlítőtartályon kivűl hová öntsem a hűtőfolyadékot?

Figyelt kérdés
1993,WV Passat 1.9 tdi Csak a kiegyenlítő tartályt látom,min alatt van,fűtés nincs,azt fel tudom tölteni hűtőfolyadékkal,de magáma a hűtőbe hogyan? Nem látok sehol nyílást,sapkát! Vagy ebbe az autóba hogy van? Nemrég vizsgáztam,az autót tegnap vettem! Ezért elnézést az idétlen kérdésért,de ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném+
2017. jan. 10. 03:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Feltöltöd a kiegyenlítő tartályt, beindítod, járatod üzem melegre nyitott kiegyenlítő tartállyal és ha kell töltesz rá folyadékot. A végén szintre töltöd és lezárod.
2017. jan. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Trafó1 ***** válasza:
Hiába, ma már a műszaki ismereteket nem oktatják olyan részletesen:-D
2017. jan. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Hiányosa? Szinte semmit! :D
2017. jan. 10. 08:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van a hűtőn légtelenítő csavar azt tekerd ki mikor már üzemmeleg a motor, lehetőleg járjon közben a motor.
2017. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most meg reggel óta nem indul,le merült az akksi fel hoztam feltöltöttem,vissza le,,semmi! Úgy van megoldva hogy rá kell adni a gyulytást,meg kell várni hogy valami sárga lámpa kialudjon,,azután van egy pici kis gomb azt kell magam felé picit meghúzni,, de csak köszörül ,,,most vagy ki fogyott a gázolaj vagy nem tudom! Úgy meg bántam kezdő autónak ilyen szart,,,idősebb mint én,tiszta ideg vagyok! :-(
2017. jan. 10. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Öreg dízelt még én is 8x meggondolom, meg megnézem, pedig szedtem már szét vagy 30 blokkot.
2017. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Trafó1 ***** válasza:

Szerintem lefagyott a gázolaj rendszer, ha nem olvad ki, szétszedés nélkül nem fog elindulni, a sárga lámpa azt jelzi mikor izzít, azt ki kell várni. Annyit tehetsz hogy bevontatod egy éjszakára fűtött garázsba, utána elindítod és tele tankolod EVO dízellel aztán mész vele annyit hogy az kerüljön a motorba az nem dermed le ebben a hidegben sem.

Az is megoldás ha 10%-nyi benzint öntesz az üzemanyaghoz.

Ha tele vagy éppen tankolva és nem tudsz EVO-t rátankolni.

2017. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Trafó1 ***** válasza:
A r5égi dízelek nem olyan rosszak , elnyűhetetlen a motorjuk, csak lehet már régen nézették át, olajcsere, szűrők cseréje, izzítógyertyák cseréje, hűtést jó volna átmosatni.
2017. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok! Azt mondta a kutas hogy vagy nincs benne gázolaj,vagy megdermedt,,ahogyan ti is mondjátok! Tankoltam 5 litert akkor még nem olvastalak benneteket íg sima gázolaj lett! Vártam kb 10-15 percet és pöcre indult! Az olaj viszont mint a sár,,azt cserélni kell! Sokmindenkit kérdeztem mielőtt megvettem,mindenki azt mondta hogy nem rossz,,,ez nem megfelelően volt karbantartva! Költenem kell rá valamennyit,,egy hete lett műszakiztatva! Kicsit délután el szomorodtam,de most újra fel lélegeztem! Nagyon sokat kell még tanulnom hisz szinte semmit nem tudok,,,idő,,idegeskedés,,pénz,aztán pár év mulva talán már okosabb leszek! Még egyszer köszönök mindenkinek mindent,,rendesek vagytok,azt hittem ki fogtok nevetni! Üdv mindenkinek!
2017. jan. 10. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!