Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy bizonyos autót keresek,...

Ha egy bizonyos autót keresek, akkor hova tegyek fel hirdetést?

Figyelt kérdés
Ha például autót keresek, akkor hova tegyem fel? A hasznaltauto.hu -ra fel lehet tenni ilyen hirdetést?

2017. jan. 10. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szűkíted a keresést használtautón, de külön hirdetést nem lehet feltenni keresés céljából.

Vagy az is lehet, hogy Facebookon van az adott típusnak adok-veszek csoportja.

De jófogáson lehet feltenni kereséses hirdetést.

2017. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak szimplán keress minden nap, vagy regisztrálj hasznaltauto.hu-ra és van ott olyan lehetőség, hogy Autóvadász, azaz egy hirdetés megfigyelő, ahol beállítod, hogy milyen autók érdekelnek és naponta elküldi az e-mail címedre a frissen felrakott autóhirdetések linkjét.
2017. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 longlife ***** válasza:
Inkább én keresném azt a bizonyos autót.Nagyobb eséllyel jársz ha a típust kategóriát megadod,és rá találsz,mint hogy a te hirdetésedet keressék.
2017. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Facebookon vannak ilyen csoportok mindenféle autóknak, régieknek is. Tegyük fel, te keresel egy nagyon ritka Mercedest, ami pont nincs még a mobile.de-n sem, akkor kiírod a csoportba, hogy légyszi segítsetek, és akkor lesz majd valaki ismerősének ismerősének az ismerősének egy olyan ismerőse, akinek lesz egy olyan autója, és lehet el is adná. Működni szokott.
2017. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezekre gondoltam én is, de azért köszönöm mindenkinek. Mentek a zöld kezek.
2017. jan. 10. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!