Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy bikázzak be egy autót,...

Gubrovnyet kérdése:

Hogy bikázzak be egy autót, ha a csomagtartóban van az aksi, de nem férek hozza?

Figyelt kérdés
Egy mercedes autóról lenne szó. Le lett véve az aksisaru, mert gyorsan lemerül az aksi, ha a kocsi all. A központi zárral lezártam a kocsit es csak utána vettem le az aksisarut, utána lecsuktam a csomagtartót. Belülről nem nyitható se karral se gombal, es a kulcs se nyitja, a csomagtartó meg teljesen zart, tehát az ülés lenyitasa utan se férek hozza. Lehet adni a központi zarnak áramot valahogy a motorháztető alól?

2017. jan. 10. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem a sarut kellett volna levenni hanem a hibát javítani.

Nem tudom milyen modell ami nem nyitható lemerült aksival, mert eddig mind nyithat volt a kezelési útmutató leírása szerint.

Lényeg, ha jól értem az utastér ajtaja kinyitható, akkor feltudod nyitni a motorháztetőt és ott a direkt pozitivra és kasztnira vastag bikakábelen át másik aksit köss rá és nyisd ki a csomagteret a központizárral majd ugy vedd le a másik aksit és kösd vissza a saját aksiját.

2017. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az önindítóra menő vastag + kábelen keresztül lehet, az direktben az akkura megy.
2017. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Autója válogatja, de a szivargyújtó felől tudsz adni annyi áramot a rendszernek, ami a zárak kinyitásához elég.
2017. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Donald J. Trump ***** válasza:
Milyen Mercedes ez? Hirtelen egy típus sem ugrik be, amelynél gyárilag a csomagtartóba került volna az akkumulátor - így attól kéne megkérdezni a bikázás mikéntjét, aki odarakta.
2017. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
200-as mercedes régebbi, nem az enyém, kölcsön kaptam, mert a tulaj külföldön van, és addig ezzel járok iskolába. az önindító kábel meg elég eléggé elérhetetlen.
2017. jan. 10. 18:58
 6/11 anonim ***** válasza:

200as mercédesz nincs.


Sok mercinek van a csomagtartóban az aksija jobb oldalon!


Hozzá lehet férni a direkt pluszhoz maximum te vagy béna és nem férsz hozzá.

2017. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A BMW-kben van a motortérben bikázáshoz kialakított, hozzáférhető pont. A merciben nincs ilyen? BMW-ben kis piros doboz + jellel a tetején. A negatív megy testre.
2017. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy azt előttem írták a motortérben kell lennie egy piros kábelnek vagy valaminek ami segítségével annyi áramot tudsz adni, hogy kinyisd a csomagtartót. (ez a kábel nem biztos, hogy elegendő ahhoz, hogy beibduljon az autó, de próba cseresznye)
2017. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt írtam fentebb én is neki, de látod értetlenkedik.

Igaz 1-2mercinél jó eldugott helyen a direkt pozitiv de mindegyiknél van :)

Vezérlő modulok mellett, biztitábla mellett, lábtér kárpit alatt, melyikben hol, de van....


Igaz mit várunk olyantól aki még a karosszéria és motor kivitelt se írja meg csak aszondja kéééécccázas merci...

2017. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem CLK 200? Az régi is, meg a csomagtartóban is van az aksi. Nekem is olyan autóm volt.


Valamint én is csináltam ilyet. Én azt csináltam, hogy amikor cserélni akartuk az aksit, véletlenül lecsuktam a csomagtartót..... A csomagtartó zárja meg sajna rossz volt, tehát hiába dugtam bele a kulcsot.


A kulccsal manuálisan nyitottam ki az ajtót, szóval, hogy bedugtam a lyukba, motorháztető fel, majd ha szembe állsz az autóval, fent, jobboldalon találsz két kis pöcköt. Ilyen kis csavarokat keress. Kettőt, közel egymáshoz. Máshol ilyenek nincsenek, nem tudod eltéveszteni.


Tedd rá, pozitív, negatív, egy pici áramot fogsz tudni adni neki és úgy felugrik majd a csomagtartó.

2017. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!