Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó lenne számomra az...

Melyik autó lenne számomra az ideális?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 2 millió forint értékig egy nagyobb testű szedánt. Max 10-12 évest. Mit ajánlotok? Évi 20-30 ezret megtennék vele, szóval hajlok a dízel felé, de a benzinestől sem zárkózom el. Ford Mondeo mk4 2.0 tdci-n gondolkodtam, szerintetek jó választás lehet? Sok lóvé, ha beszarik rajta valami? Nem feltétlen gyorsulási jampi autót akarok, inkább valami szép, nagy szedánt. 320-as bmw dizel vagy 318i? Esetleg Passat 2.0 (T)FSI vagy 1.9 pd tdi? Melyik lehet a legjobb választás? Ár-érték arányban a mondeo felé hajlok, de nem tudom. Fentartási költségeit tekintve is a Mondeo győztes, nem? Ajánlhattok mást is.
2017. jan. 10. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Toyota Avensis.

Én ilyet vennék

2017. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elgondolkodtató, kösz
2017. jan. 10. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
ha van 2 milliod akkor a 2 literes honda accord 7 gent probald ki. nekem volt tdci mondeom, es van accordom csak 2.4 mocival. haaat nem eszik a mondeo kevesebbet erezhetoen de a mondeo ha nem is rossz,de jo haver lesz a szerelo. a hondanal nem, par kis baja lehet azt kesz
2017. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!