Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok,2009-...

Autóvásárlás előtt állok,2009-es Ford Focus kombit néztem ki. Egy a gond vele: rendőrségi autó volt. Egyébként jó állapotú,190 e. km. van benne, rendszeresen szervizelt. Ti vennétek ilyet, ha nem miért?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Legalább 7 éves rendőrségi autó, amiben 190 ezer van? Én már ennél a pontnál aggályoskodnék, bár ha nem járőrautó volt, akkor még hihető. Tesómék 3 éves Astrájában 300 ezer felett van, és ezt még kb. kettővel meg is kell szorozni, mert nagyjából szolgálat elején beindítják és csak 10 óra múlva állítják le a motort, az egész nap jár, ha állnak is valahol.

A sok igénytelen vezetőről nem is beszélve, akik ütik vágják, hisz nem ők szervizelik. A múltkor napokig nem volt fűtés, mert nem töltöttek utána fagyállót.


Egyszóval kicsit pontosítani kellene azt a rendőrségi dolgot: hol volt mire használták?

2017. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jár egész nap, az nem hátrány, csak ha alapjáraton járatják, bár úgy nehezen jön össze az évi 100E km.
2017. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Francokat, még sok is a 190 ezer kilóméter. Van olyan járőrautó, amelyik csak 10-15 kilóméteres körzetben mozog, és annyi.

Egyébként én nem ajánlom. Karbantartásra nem ügyeltek annyira, és elég gyilkos módban használták őket. Ha esetleg bevetés volt, akkor hideg motorral is kapta a padlógázt, de amúgy egész nap alapjáraton járatják, hogy menjen a klíma vagy a fűtés. Aztán a sok ki-be szállás, a műszerfal jellemzően szét van fúrva, faricskálva az eszközök miatt.


[link]

2017. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkerülhető a dolog, akkor rendőrautót tényleg nem kéne venni. Maximum olyat ami nem járőrautó volt.
2017. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férjem rendőr. Egy időben én is megvoltam veszve, hogy vegyünk ilyen autót. Nagyon tetszik, pont olyan amilyet én akartam, ráadásul nekem az is tetszett, hogy rendőr autó volt. A férjem azt mondta, hogy előbb vágtam le mind a két karját és verjem agyon vele, különben ő nem egyezik bele. Azt mondta, hogy az csak egy dolog, hogy vezeti 30 ember, mind más stílusban és általában nem vigyáznak rá, őt jobban zavarja, hogy tudja, hogy milyen egyének ültek már hátul. És szerinte egy kicsit sem szívderítő mindenféle maga alá piszkító, hányó stb ember után beülni. Nah én is hamar meggondoltam magam. Nincs az a kárpittisztító, ami feledteti az emberrel, hogy mik történhettek ott.
2017. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

"Van olyan járőrautó, amelyik csak 10-15 kilóméteres körzetben mozog, és annyi."


kilométer


Nálunk simán belemegy egy szolgálatban 100-150 km. és napi két szolgálat nyüstöli a szerencsétlen H Astrát.


Még mindig kérdés, hogy hol volt az a Focus.

2017. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!