Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hogy éltétek meg az első...

Ti hogy éltétek meg az első ti hibátokból bekövetkezett balesetet?

Figyelt kérdés

2017. jan. 14. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam, hogy bocsika, majd megírtam egy betétlapot. (Akkor még az volt.)

[link]

2017. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hihetetlen, de még nem volt 10 év alatt.
2017. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyáztam, ahogy csak lehet (illetve még most is), mert totálkárosra törtem az alig 1 éves, újonnan vett mocim.
2017. jan. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy.
2017. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jeges lejtőn megcsúsztam. Mentem vagy 5-10 km/órával. Láttam hogy nekiütközök egy lámpánál várakozó autónak. Egy örökkévalóságnak tűnt mire nekikoccant az irányíthatatlanná vált autó amivel voltam. Kiugrott a vezető és a neje és az asszony azzal kezdte hogy minek kell száguldozni. 5-10 km/óra nem volt épp száguldás de a nagyon menthetetlen hülyékre rá szoktam hagyni a dolgokat és inkább hallgatok.

Később kaptam a biztosítótól egy jelentést amiből kiderült hogy olyan elemet is megjavíttattak a biztosítós pénzből amit a baleset nem érintett. Megmutyizták a kárszakértővel. Ebből már leszűrhető hogy nem viseltem valami jól. De át kell lépni az ilyeneken mint az erdőben sétálva a kiálló gyökereken.

2017. jan. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kiálló gyökerek. Ezen mélységesen nagy bölcsességet köszönöm neked, ó nagy bölcs mester, örökre megjegyzem és átadom-e tudást másoknak is.


Tényleg nem írta még le senki ilyen szépen, az idióták leszarását finoman fogalmazva.

2017. jan. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17éve vezetek de csak olyan esetem volt ahol a másik volt a hibás.
2017. jan. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon lassan ment előttem 2 autó, előzni akartam, rágyorsítottam, pont abban a pillanatban nyomott egy satut az első, majd index nélkül bekanyarodott. A középső pont megállt, én meg pont nem.

Konstatáltam, hogy ezt elbasztam, kiszálltunk, nem kértek betétlapot, mert semmi nem látszott a másik kocsin(mondjuk én kértem volna akkor is) , az enyém enyhén meghorpadt.

Azóta jobban figyelek...

2017. jan. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12 év, kb 200.000-250.000 km alatt még nem volt ilyen
2017. jan. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dirtboy ***** válasza:

Olyan volt hogy lámpámat törtem ki de ütközni szerencsére még más autóval saját hibámból nem ütköztem.

Ez most pénteken majdnem megtörtént párszor,lehető legrosszabbkor mentem én is autót venni,és nyári gumival kellet pestről borsodba jönnöm.

Vizes úton jó volt de amint havasra váltott már fékezni kb nem tudtam semmit,ABS dolgozott egyből,majd nem bele csúsztam egy másik kocsiba.

2-3-asban meg a kipörgés gátlót izzasztottam.

Izgalmas rész volt még mikor pályán 90-el kamiont előztem és havas volt a belső sáv.90-nél még felvillant a kipörgés gátló lámpája.

Volt part ahol elsőbbséget adtam utána nem tudtam elindulni,vissza kellet fordulni és lendületből tudtam felmenni.

Vagy 10évet öregedtem aznap de épségben haza sikerült érni.

2017. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!