Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ferrari 458 Italia Magyarorszá...

Ferrari 458 Italia Magyarországi használatra alkalmas választás vagy inkább mást?

Figyelt kérdés
Mielőtt még nekem esnétek hogy tuti kamu, a 458 már kifutott széria, használtat vennénk Budapesti használatra. Kérdés: megfelelő-e (útviszonyokhoz, forgalomhoz stb.) vagy inkább más modellt ajánlanátok? A konstruktív válaszokat köszönöm, a fröcsögők meg az önjelölt hoaxbusterek inkább kíméljenek. :)

2017. jan. 17. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Inkább bármilyen Porsche helyette, sokkal használhatóbb, és amúgy is jobb autó, mint a Ferrari.
2017. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Én tényleg elhiszem, hogy az aki valami szar kifutott sportautót akar venni legalább 45 millióért, az egy ilyen oldalon érdeklődik, és nem a hasonszőrű haverjait kérdezi meg!


Másrészt ha tényleg van arra pénzed, hogy valami luxus sportautóval járj, akkor az itteniek véleménye fog a legkevésbé érdekelni és akkor is megveszed, ha hazafelé úton a fekvőrendőr letépi a spoilert róla!


:D


[link]

2017. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha már ferrari, akkor vmi v12-est. Nissan gtr-el viszont többre mész, pláne ha elviszed mondjuk a nismo-hoz vagy az ams-hez felhúzatni 8-900 lóerőre. Na meg az összkerekes, úgyhogy nehezebben fogsz kisodródni a kanyarban, és a havas úton se kell félned. Úgyse driftelni akarsz, a ferrari meg amúgy se arra való.
2017. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Kicsi a teljesítménye Budapestre. 1.9TDI -t kell venned.
2017. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
51%
Vegyél egy Tesla-t, jobban jársz. De érdekes, hogy itt érdeklődsz...
2017. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Kamu. Akinek ez valós kérdés, annak ezt az ügyet a titkárja intézi.
2017. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Megfelelő e a forgalomhoz.. Ez a legjobb h ugyanott vagy vele mint egy trabanttal ,mert a forgalom miatt amúgysem tudod kihasználni az erejét. A többiről nincs értelme írni,az egész kérdés egy realitás nélküli történet.
2017. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
A ferrari helyett én a nissan skyle-t ajanlom vagy a dupla 1000-es motoros swiftet!
2017. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
33%

"Akinek ez valós kérdés, annak ezt az ügyet a titkárja intézi."


Nekem 360 Modena van, és nagyon szeretem.

Előtte M3 bömbölő volt, de azt valahogy nem éreztem annyira, mint ezt.

Titkárom sincs, meg alkalmazottam se.

Mi a titok?

Olcsó import kocsi külföldről, majd eladni itthon jó pénzért.

És láss csodát, máris lehet menni, ferrarit venni.

2017. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Varosi kozlekedesre felesleges egy ilyen erogep mert nagyon sokat eszik inkabb ha luxust szeretnel ami megy is akkor vegyel egy porschet vagy egy bmw-t...
2017. jan. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!