Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2016-os Peugeot boxer, Citroen...

2016-os Peugeot boxer, Citroen jumper 2.2-es motorja milyen gyártmány?

Figyelt kérdés
A legújabb(2016)Peugeot boxerekben és a Citroen jumperekben még mindig Ford gyártmányú a 2.2-es motor? Megéri olyat venni, vagy selejt? Ducatokban úgy tudom, a 2.3-as és a 3.0-ás motor is Iveco(Sofim), de ahogy olvasgatom, a Fiat-nál garancia gyakorlatilag semmire nem jó. 2.0-ás motor milyen az említett 3 modellben?

2017. jan. 19. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondanék, hogy a Fiat Ducato motorjaiban ha rendesen cseréled az olajat, akkor örök élet, ahogy az Iveco is. Jelenleg meg úgy tudom, hogy az általad kérdezett 2 modell is a Ducato motorjaival fut, de nem biztos.
2017. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is a ducatokban lévő motorokról hallani a kevesebb rosszat, inkább a boxerben, jumperben lévő 2.2-esekre volt/van sok panasz. Ducatoban meg 2.3-as van és nem ford, rengeteg futár tapossa.
2017. jan. 22. 02:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!