Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a vadriasztó működik is,...

Semmi, szinte por.. kérdése:

Ez a vadriasztó működik is, vagy csak átverés?

Figyelt kérdés
[link] - Mióta megvettem, rajta van a kocsin, de ha nincs értelme, leveszem..

2017. jan. 26. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Tempónál sípol,ennyi.

A vadrács többet ér

2017. jan. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy haver esküszik rá. Volt már három komolyabb vadgázolása, azt amióta felrakta, egy nyulat sem ütött el, pedig elég sokat megy és évek óta rajta van. Neki nem ez a fajta van, hanem a szögletes kétfuratos.
2017. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ugyanez van nekem 300fz ert vettem a sparba. nos volt mar azota jo sok vad amiket majdnem elutottem es 80 90 el mentem ugyhogy sipolt is rendesen. hat sokat nem erhet ez az olcso legalabbis. dragabbag mrg nem probaltam
2017. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 veterán vas ***** válasza:

Sajnos ütöttem már el nyulat, fácánt, rókát. Sajnáltam az állatot és sajnáltam az autómat.

Szerencsére egyiket sem "homlokközéppel" találtam -inkább csak sodortam- de így is romboltak ezt-azt.Egy megriadt -pláne megsebesített- vadnál, lehet akármilyen frekvenciájú, és hangerejű sípolás. Ha megindul, akkor olyan mint a feleség váláskor: visz mindent! :)


Más megközelítésben:

megy az autó az egyenes úton az éjszakában vagy 80km/h-val, és az ehhez tartozó normális motorhanggal és futóműzajjal.

Erre merőlegesen csörtet a meredek hegyoldalon lefelé egy vaddisznó/szarvasbika a maga laza 250-300 kilójával.

Ja és eközben az autó elején egy kis műanyag kütyü sípol.......

Szerinted?

2017. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyit ér mint halottnak a szenteltvíz
2017. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 veterán vas ***** válasza:
Felénk ezt úgy mondják, annyira hasznos, mint vak lónak a kontaktlencse.
2017. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sejtettem, de azért gondoltam mégis előre megkérdem, nehogy aztán kiderüljön hogy ez a világ egyik csodája.. :D
2017. jan. 27. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!