Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Turbo diesel tuning?

Turbo diesel tuning?

Figyelt kérdés

Van egy Fiat Punto 1.7 TD-m.

Ez a gyárilag 70 lovas.

Az lenne a kérdésem ,hogy ha felfokoltatnám a vezérműtengelyt profiknál,emelnék egy minimálisat a turbó nyomáson és egy kicsit több anyagot adnék neki (tényleg kicsit mert nem akarom ,hogy nagyon kormoljon)

akkor mekkora teljesítmény növekedésre számíthatok?

Autószerelővel fogom csináltatni szóval nem én fogom egy tudatlan ember fog hozzányúlni!



2017. febr. 3. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki több kaját is, csak emeld hozzá a turbónyomást és nem fog kormolni.


Az a kérdés, mit bír a hengerfej és a motor. A hasonló méretű 1.7-es Isuzu TDket 95-100 lóerő környékéig lehet babrálni anélkül, hogy megfőznéd egy átlag hétköznap :D

2017. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom csal a szabályzó miatt nem lehet olyan sokat emelni.

Azt meg ki nem fogom venni mert szétviszi a nyomás :/

2017. febr. 3. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, aki az Isuzut nyomásszabályzás nélkül hajtja ( lekötött nyomásszabályzóval). Ezek a kis turbók nem nagyon tudnak annyit tölteni, hogy gáz legyen. Azoknál nagyobb gond, hogy nem lehet a levegőhöz elég üzemanyagot állítani az adagolón ( ezért is áll meg a mutatvány 100 lóerő környékén ).


Intercooler van a Fiatban?

2017. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha úgyis elviszed valakihez aki ért hozzá akkor felesleges itt kérdezgetned szerintem. Mivel van turbó így biztos lehet rajt kicsit piszkálódni.
2017. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 Sajnos nincs rajta és igen pici turbós!
2017. febr. 3. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!