Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért érzek megalázást a 19...

Miért érzek megalázást a 19 éves Skoda pick up-ommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy Felicia pick up-om,1998-as,tök jó állapotban,nem rozsdás,nem rég lett fényezve,szóval bulis a gép.

Budapesten élek,és járok vele,sokszor figyelem tükörből a többi autóst,és azt látom,hogy mögülem kitérnek másik sávba,meg nem állnak be mögém...

Évek óta ezt veszem észre,mintha a következőt érezném:

Szánalmas öreg tragacs platós,biztos itt fog cammogni előttem,inkább kikerülöm.

Amikor meg gyorsítok egy kicsit,jönnek vissza mögém,tehát nem lekanyarodás,vagy egyéb miatt kerültek el...

:)



2017. febr. 4. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt miért érzed megalázásnak egyáltalán?
2017. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján kérdező, de engem a múltkor meg is előztek. 3 hónapja járok pszichológushoz emiatt.
2017. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lett jó a fényezés. A Felicia Funt biztosan sokan megnéznék Budapesten :D
2017. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Beviz Elek ***** válasza:

Te ezt nézeget a tükörben és emiatt leszel depressziós? Szerintem nem velük van a baj, hanem veled kisebbségi komplexusod van a tragacsod miatt.


Én az 1997-es fosomba beülök, a szám a fülemig ér (ha nem lenne fülem akkor körbeérne), és pont egy picit sem érdekel hogy máa mit gondol. Zenét hallgatok, jól érzem magam, nézegetem a csajokat és jön a Starboy életérzés

2017. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én 20 éves Honda Civicem bármikor agyoncsap egy 4-5 éves csúcskorszerű Fiestát vagy Suzukit. Persze van sok olyan is, ami erősebb, de pl egy 20 éves karburátoros Corsa lealázza, mert az 20 lóerővel gyöngébb, de 400 kilóval könnyebb :)
2017. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,szóval jó a Feli,nekem kell menni orvoshoz... :)
2017. febr. 4. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki lassabban megy előttem, mint az nekem kényelmes lenne, akkor - ha adottak a körülmények - megelőzöm, függetlenül attól, hogy ferrari vagy platós skoda.
2017. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én 26 éves amcsi kocsimmal is néha "szemétkednek".


Csak ebben nem egy 1.2-es motor van, rövidek az áttétek, tehát még egy pár millás Mercinek sincs sok esélye rövid távon.


Na ez volt a felvágás. :) (egyébként tényleg néha jól esik 1-1 beképzelt bunkót lealázni)


Na, hogy a kérdésedre is válaszoljak.

Mit foglalkozol másokkal?


Ha most neked egy keverék kutyád van a szomszédnak meg egy 200 ezres fajkutyája, akkor attól lesz rosszabb érzésed?


Magadnak élsz, és nem másoknak.


Nekik talán anyuci-apuci a fenekük alá tette a 3-7 millás kocsikat és csak villognak.

2017. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Szánalmas öreg tragacs platós,biztos itt fog cammogni előttem,inkább kikerülöm. "


Így van, pontosan ez megy a budapesti fejekben. Szörnyű egy város ez... Szarjál rá!

2017. febr. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök buli a platós Feli. :)
2020. jan. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!