Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ment valaki idén forgalmi...

Ment valaki idén forgalmi vizsgára közületek? Tényleg már csak 2 rutinfeladatot kell végrehajtani a korábbi 4 helyett vagy ez csak terv volt?

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 15:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi B kategóriáról van szó.
2017. febr. 6. 15:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel fölösleges foglalkozni, de nem igaz, továbbra is 4 manőverezési feladatot írnak elő, amitől a vizsgabiztos eltérhet, lehet kevesebb, de akár több is, ha úgy gondolja.

Forgalomban kell vezetni kb 50 percet, követni az oktató utasításait, amelyek között kér majd szabályosan végrehajtott megállás-várakozást, megfordulást, parkolóhelyre beállást.

Nem egyszer volt már példa arra, hogy a vizsgabiztos úgy látta a vizsgázó elfogadhatóan vezet, a vizsga alatt elintézett néhány személyes ügyet, amivel viszont elment az idő, így parkolóba nem mentek be, de volt a tanulónak két-három várakozás végrehajtás, esetleg megfordulásból is több - mondja az olyan esetben, hogy egyszer már megfordultam, azt nem csinálom ismét? :-)

2017. febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz hogy csak két manőverezési feladatot kell végrehajtani, most voltam 02.08-án vizsgázni és egy Y megfordulást és egy balra előre menetben parkolást kellett csinálnom. Az idő többi részében pedig csak a városban vezettem. Amit levezettem az kb.35perc volt 10-15 perc elment az ellenőrzésel. Most voltam harmadszorra vizsgázni nagyon korrekt vizsgabiztost kaptam, nem csesztem el semmit így átengedett.
2017. febr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!