Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság milyen/melyik autot...

Manapság milyen/melyik autot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Arra lennék kiváncsi hogy ki milyen autot ajánlana vagy venne magának.

Azért erdekel mert az enyémet mar nemsokara le kene cserelni es szeretnek egy megbízható aranyos kis autot!

24 éves vagyok es nő.

Nekem annyi a lényeg hogy ne fogyasszon sokat ( a mostani (peugeot 206) 7 litert tuti eszik) mert a városban maszkalok vele a legtobbet, benzines legyen, ha elromlik rajta valami ne kerüljön egy vagyonba (itt igazából arra gondolok hogy egyes kopó alkatrészek ne legyen olyan drágák mint pl egy Audinál) tudom hogy a "nagyobb" alkatrészek drágábbak egy sima egyszerű kis városi autónál is.

Klíma legyen benne meg a fontosabb dolgok. Nem kell hogy nagy motorja legyen, 1.2 is elég inkább kicsit nagyobb lóerővel.

Francia kocsit mégegyszer nem szeretnék.

Amiket neztem azok az új Suzuki swiftek vagy baleno vagy Kia rio, Skoda fabia, Toyota yaris

Nagyon öreget se szeretnék, max 2014-től mostanáig.

Esetleg akinek van valamelyik felsorolt autója, mit szeret rajta/ mit nem stb stb

Vagy ajánlani valaki valamilyet? :)


2017. febr. 7. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Az új Swift korrekt választás lehet.
2017. febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Swift, Yaris, Honda Jazz.
2017. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Japánnal nagyon mellényúlni nem lehet,ezek közül talán a Honda Jazz a legmegbízhatóbb, turbós benzineseket kerülném.
2017. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi válaszokat!:)

Megnéztem a Honda jazz-t viszont abból 2014-es nem tetszik annyira belül meg a 2015-ös se. Hasznaltauton meg a 2016-osoknál nincs ár de gondolom mar drágább szoval az kilőve szerintem. Mondjuk azok jol neznek ki kivul-belül :D

Esetleg Seat Ibiza?

Vagy kintről behozni.

2017. febr. 7. 10:04
 5/10 anonim ***** válasza:

2014-től mostanáig gyártott kocsik jó eséllyel még gyári garanciásak. Márkakereskedésekben nézz szét, oda szokták visszavinni a 2-3-4 évre lízingelt kocsikat!

Ilyen fiatal kocsit nem vennék külföldről, pont azért, mert magyart is találni jó állapotút.

Mennyi lenne a keret?

2017. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kia vagy toyota, suzuki, ha a honda nem tetszik, a tobbit felejtsd el
2017. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Honda, vagy Kia. a két legmegbízhatóbb autó. Habár a Toyota is nagyon jó. Akkor három :D Én Hondás vagyok, apám Kiás, régen Toyotája volt.
2017. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A keretről nem tudok nyilatkozni (még) mert úgy kapnám.

De a legteteje 2,5-3 millió szerintem.

Mert ez ugy jött hogy most muszakis, pici szerelés kell es le lesz vizsgaztatva es akitől kapnék újat mondta hogy nezzek valamit magamnak. Eddig csak ennyi szo esett az új autóról :D es azért erdeklodok milyet érdemes venni ami hosszútávon megbízható.

Az is jo lenne ha beszámítanák az enyémet, érhet kb 300 ezret. Rendszeresen karban volt tartva szinte minden új rajta, csak kivul a fólia kezd mar kopni rola nem tudom mennyi az esélye hogy igy beszamitja valaki.

2017. febr. 7. 10:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt egy rakat Seat Ibiza garanciával, ha esetleg tetszik a típus:


[link]

2017. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Ezek úgymond "jó" autók? Nem problémásak, stb ?

2017. febr. 7. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!