Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tolatólámpánál kivehetem a...

Tolatólámpánál kivehetem a zoldes műanyagbúrát, hogy jobban kijojjon a fény?

Figyelt kérdés

Peugeot 307 SW (azaz a kombi verzio) tolato lámpája elég gyenge. A búra ahol kijon a fény fehér, piros kis pottyos szinu. Maga az égő és a maga a bura kozott még van egy zoldes szinű muanyag, ami nem tudom mi célt szolgál. Feltételezésem szerint azt, hogy nem irányított fénycsóva legyen, hanem szétszúrt. Kivehetem azt a kis zoldes muanyagot, hogy jobban kijojjon a fényt a tolatolámpából?


Koszonom. Remélem érthetoen fogalmaztam.



2017. febr. 11. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Zöld fényt ki sem adhat a jármű semmilyen irányban. Az valami utólag mókolt cucc lehet. Fehér fényűnek kell lennie a tolatónak is, mint az első lámpáknak, csak gyengébbnek.
2017. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak a gyengébb egyesnek! Fehér a tolatolámpám. Originál a lámpa is. Segitokész választ vártam, nem kotekedést. Zold a muanyag benne, de fehér a fénye mégis.
2017. febr. 11. 15:56
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, félreolvastam :D hogy gyengébb a fény, nem gyengébbet kedvéért. Sorry bro.

Holnap teszek fel rola képet.

2017. febr. 11. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a zöldes árnyalattal kompenzálják apiros pöttyös színű lámpabúrát, így a nem lesz pirosas tónusú a kilépő fény.


Szerintem vegyél bele egy hideg fehér (6500K) tónusú LED fényforrást, és kb, kétszer olyan erős lesz, mint az izzó volt, és sokkal fehérebb lesz a fénye.

2017. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Elég kretén dolog az ha egy piros izzóból úgy csinálnak fehéret, hogy zöld színszűrőt alkalmaznak... Egyébként próbáld ki, de úgy hogy utána vissza is tudd rakni az a zöld izét, ha mégsem érted el a kívánt hatást.
2017. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rosszul értelmezted a szöveget.

Az izző fehér. A szinszűrő zöldes, és a külső búra piros pettyezett, ami már egy méterről nézve is rózsaszínesnek hat, vagy világos pirosnak. Piros izzót senki sehol nem írt rajtad kívül.

2017. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez egy teljesen szabályszeru, gyári lámpa. Fehér égö, fehér tolato fény, piros-fehér pottyos lámpabura. Sajnos az ego és a bura kozott van még egy muanyag szuro, ami zoldes szinu. Minden olyan, amilyennek lennie kell. Semmi utánszerelés. Csak annyi a gond, hogy gyenge a kijovo fény. Ott a probléma, hogy a szuro sajnos csak egyszer veheto ki. Ha kiveszem, akkor kb szét is torik, eléggé bele van szorulva, sot, ha nem ragasztva van benne. Csak egy esélyem van.
2017. febr. 12. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!