Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről a motorról?

Mit gondoltok erről a motorról?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a motort néztem ki ,az ára elég tetszetős és elég szépnek ,igényesnek néz ki ,mi a véleményetek róla?



2017. febr. 11. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

teleszkopjából dől az olaj, nézd meg a kéepeket!

Gondolom estek vele és görbe a krómszár ami kikoptatta a házat meg akár az új szimmering is szétmegy pillanatok alatt.

1pár új vagy jó bontott teló nem 2Ft.

Ha ő 89ért adja és friss kinti gép mennyiért is vette kint? 50ért? Nem lepődnék meg ha a blokkja is végnapjait járná.

Meg még ami meglepetést látni fogsz a "csodaváró" leírás alapján.

Szerintem simán 200-300eFt t rá kell költeni és keveset is írtam talán

2017. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval. 90 ezerért nem kapsz jó állapotú motort. És inkább 70-80 köbcentiset vegyél mert egy alap ötvenes nem megy olyan jól.
2017. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz
2017. febr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,nem veszem meg
2017. febr. 12. 08:29
 5/5 Csiß válasza:

"És inkább 70-80 köbcentiset vegyél mert egy alap ötvenes nem megy olyan jól."


Mihez képest? Van egy Aprilia SR50-em 50cc és 90-et megy (óra szerint 100,de csal egy 10-est) Csak kell egy jó kipufogó és be kell állítani rendesen.

2017. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!