Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik fogyaszt többet? Lada...

Melyik fogyaszt többet? Lada 2107 1500 vagy BMW 320i V6?

Figyelt kérdés
Ladát építek motor még nincs bent és arra lennék kíváncsi hogy melyik fogyaszt többet. Egy V6-os 320-as BMW vagy egy 1500ccm Lada? Leginkább városi fogyasztás érdekel illetve a vegyes.

2017. febr. 19. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a Lada motor jól megvan építve, akkor a BMW többet eszik. Lada városi fogyasztása levihető 8 liter alá, a BMW nem tudom, hogy mennyit eszik, de szerintem többet (csak Ladával van tapasztalatom).

De ez amúgy hogyan fér össze? Nehogy azt mond, hogyha a BMW enne kevesebbet, akkor az kerülne be a Lada kaszniba :D

2017. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

A BMW nem csinál V6-os motort, csak sor hatost.

Milyen városi fogyasztásra gondolunk? Mert nem mindegy, hogy Budapest vagy vidéki kisváros, ahogy az sem, hogy 2-3 km-es utakra járunk, folyton hideg motorral, vagy hosszabb utakat teszünk meg.

A 320i-k vegyes fogyasztása normál használatban 9-9,5 liter körül alakul. Ladával nincs tapasztalatom, de szerintem sokkal nem ehet kevesebbet.

2017. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1500as Lada városban 8-9 liter ha nem taposod.
2017. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehát Ladát építesz és nem vagy tisztában azzal, hogy a BMW-ből milyen motort raknál bele. Kérek mesélj még...
2017. febr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem azt a plusz 1-1,5 liter fogyasztást bőven megéri a kétszeres teljesítmény. De azt nem tudom, hogy a ladába bele tudod-e játszani a sorhatos motort, papírozni pedig szinte lehetetlen. Márpedig ha a városi fogyasztás érdekes, akkor gondolom legális megoldás kell.
2017. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%

Nekem Bp-en napi 2x12 km-en nyáron 10, télen 12-13 litert evett a Ladám.

Autópályán max. 110-el 7,5-8,5.

2017. febr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!