Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek nem gyanúsan...

Szerintetek nem gyanúsan olcsó ez az autó ennyi kilométerrel?

Figyelt kérdés

[link]


Róla van szó, beszéltem már a kereskedővel telefonon, 1,5 hét múlva nézem meg. Alvázszám alapján le fogom kérdezni, hogy valós-e a km állás de ez majd csak ott helyben derül ki. Szerintetek nem kamu? Túl szép, hogy igaz legyen ilyen áron.


2017. febr. 19. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik annak. Szerintem inkább az lehet, hogy gyorsan el akarja adni. Bár én annyira ezekhez az új típusokhoz nem értek, így ha nem lett volna ott az ára, akkor olyan 2 millió körülire tippeltem volna "tudás" alapján az autót.
2017. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6- évesen 6 milláért miért lenne feltűnően olcsó? Én 8- évesen az A6- omat 3,0 TDI- vel vettem 3 milláért. Pedig újan az is 16 milla volt.
2017. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

[link]


Ebben igaz 196.000 km van, meg dízel, de ezek az autók ilyen árban mozognak. Szerintem ahhoz képest nem olcsó. Vagy csak eladni akarja és nem árulni. :)

2017. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Magyarországon drágábbak, ez tény. Ez még a régi modell, 3. válaszoló, és nincs is benne sportülés, nem full bőr. Ez is számít. És csak 5000euróval olcsóbb.


Nekem a km szám gyanús, de úgyis le fogjuk kérdezni csak nincs kedvem feleslegesen kivezetni.

2017. febr. 19. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Nemnem, valami nem oké. A5-öt könnyen el lehet adni, nem azért adja áron alul. Ez szinte új (kéne legyen) ennyi km-mel.
2017. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugye gyanús kicsit? Mindenesetre le lesz kérdezve alvázszám alapján, ha vissza van tekerve akkor kiderül csak apumat nem akarom ugráltatni. De lehet mázlim lesz. Nehogy megvedd előttem :D
2017. febr. 19. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább megveszem a 250 ezer km-est. De komolyan :)
2017. febr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!