Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Niva mint hobbiautó?

Kisvuk29 kérdése:

Lada Niva mint hobbiautó?

Figyelt kérdés

Csinálni rá tetőcsomagtartót,plusz lámpákat rakni rá esetleg lpg-vel növelni a hatótávot és kirándulni vele amikor csak lehet

Tudom hogy nem túl nagy de ha nem gyakran utazik benne 2nél több ember akkor ez nem lényeg

Alkalmas ilyen túra autónak a niva?



2017. febr. 19. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Hosszú úton nem sokan bírják a Ladákat. Elég hangosak, könnyen megfájdul tőlük az ember feje. Én csak rövidtávon tudnám elképzelni.
2017. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajnos hosszú távon még nem vezettem/ültem benne

De engem nem zavartak a hangok

Ráadásul a gumitól is függ

2017. febr. 19. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Ladánál a gumit sosem fogod hallani, legyen rajta akár terepgumi akár sima. A motor illetve szélzaj elnyomja.
2017. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Igazából nem is jó egyébre, csak hobbira. Munkára sem túl alkalmas, mert nem fér bele semmi. De a LPG-vel kár szenvedni, 100 km-nél messzebbre egy Nivával nem szabad elindulni.
2017. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A környéken több vadász/vadőr és hobbista használja

9-10 litert fogyasztanak az 1.6os valamivel többet

Nem értem miért ne lehetne messzebb menni vele...

Nézegetem a japán terepeseket is de egy lepukkant samurai is kétszer annyi mint a niva

A pajerok és patrolok ugye már millió plusz

És ezek után jönne a személyreszabás

Engem jobban lekötne az átalakítás része :D

Nem tudom mi fogott meg bennük de tetszenek az ilyen túra-terepjárók

2017. febr. 19. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"Nem értem miért ne lehetne messzebb menni vele... "


Azért, mert szar, és nem arra való. Hiába pontoztok le. Meg lehet nem is érsz vele vissza haza egy 100+ km-es út után.

2017. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha csak egy lenne a környéken nem hinném el de van 5 vagy 6 és napi használósok

Meg akármerre járok ha más nem is egy polgárőr niva minden faluban van

2017. febr. 19. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem már vettél egyet. Jó az, csak szerelgetni kell néha, meg tankolni. A gázos 1 palack gázzal (pb.) 70 km-t elmegy terepen. Diesel motorral az igazi. Csak nehéz beleépíteni. Össze kell hozni a 2 váltóharangot, és a niva olajteknőt a dízel motorra tenni, hogy beleférjen, és nagyobb hűtő kell, hogy ne forralja a vizet.
2017. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!