Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Túl sokat fogyaszt szerintem...

Túl sokat fogyaszt szerintem a kocsim városban, milyen kisebb köbcentist ajánlotok?

Figyelt kérdés

P. 207 1.4-es és 8 liter városban. Lehet, hogy 8,5 is, ez normális egy 75 lovastól? Városban, mondják minden autó többet eszik. Egy 2006-os D Corsa eseteleg a 993 cm3-es, 60 lovas motorral? Ezeket nézegetem mostanában a haho-n. Vagy esetleg más alternatíva? Biztosan lecseréljem vagy maradjon, nem olyan sok a 8 l? Országúton állítólag 5 liter (katalógus adatok).

Tudom most majd írnaqk olyanokat, hogy pl. az ezres motorral iszonyat lomha, gyenge, viszont csak 6 litert eszik városban.

A másik, hogy olcsóbb, régebbi gép vásárlása esetén

az árkülönbözetet odaadják kp-ben. Pl. 1 milla 200 000-ért beszámítanák a jelenlegit, a Corsa meg mondjuk kereken 1 millió, a 200 000 különbözetet kifizetik vagy

azt bukom? Hogyan van ez, mi legyen?



2017. febr. 19. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
még a korrekt kategória (igaz a teteje,de még korrekt)
2017. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 8 liter akár még jó is lehet, attól függ, milyen körülmények között használod. Nyáron valószínűleg lejjebb megy majd. Az ezres Corsa talán elmegy hét literrel ott, ahol a 207 nyolccal, a 2 liter minuszt nem hiszem.
2017. febr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne cseréld kisebbre.


2006-os Corsa 1 millió? Az igen! Jól tartja az árát...

2017. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy mérted le a fogyasztást ha szabad kérdezni?
2017. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy lecseréld már a Peugeotot, a világ legjobb autóját :ooo
2017. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet, hogy nem mértem, csak a katalógusok adatait nézegettem (katalogus.hasznaltauto.hu és a 2006-os

autó katalógus). De azt mondta az egyik barát, hogy az

egészen más, gyári, laboratóriumi körülmények közt mért

adatok. A valóság más képet mutathat. Ez most vagy többet

vagy kevesebbet jelenthet. Hogyan lehetne PONTOSAN lemérni

a VÁROSI fogyit? Teletank, aztán amíg kifogy, aztán újból tele? Ez így helyes? Vagy milyen megoldások vannak még?

2017. febr. 20. 07:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Teletank,100 km,ismét teletank.


De nemlehetsz ennyire kampósorrú hogy 1-2 liter miatt lecseréled az autódat..

Valld be hogy utálod,mert kotvány pözsó! XD

2017. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!