Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit értünk az alatt hogy...

Mit értünk az alatt hogy letilt a motor? (Addig értem hogy x ford fölé nem engedi.

Figyelt kérdés
Mi az hogy letilt a motor?? azt értem hogy X fordulatszámnál tovább nem engedi de ezt hogy csinálja? Simán nem engedi tovább pörögni vagy mert nekem beremeg 6500 fölött. Ezt úgy értem hogy 6500ig simán jár fölötte már nem tudja növelni az RPM-et hiába nyomom a gázt, onnantól már pirosba van mondjuk a ford.mérő. Egyszerűen beremeg, mint ha összeakadnának benne a dolgok. Ha váltok visszaesik a fordulat, onnantól már simán jár, megint 6500ig onnantól megint beremeg , vagyis szakszóval nem tudom hogy mondják.

2017. febr. 21. 16:21
1 2 3
 1/21 Beviz Elek ***** válasza:
Remélem csak viccelsz és nem ezt próbálgatod
2017. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

2 dolgot tudok elkepzeli:

1)tenyleg ennyire hülye vagy hogy ész nélkül tiltatod szerencsétlen autót feleslegesen....

2)egy idétlen troll vagy...

2017. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Egyszer fordult elő, előzésnél nem arra figyeltem hogy váltsak hanem hogy vége legyen már, egyet remegett mellesleg. Gondolom nem túl egészséges neki, még üzem melegen sem.
2017. febr. 21. 16:52
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik úgy tilt hogy elveszi a gyújtást egy hengertől, arra talán lehet mondani hogy olyan mintha beremegne, pl rönó.

Aztán opel meg nem ad több üzemanyagot, az csak nem pörög tovább.

2017. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez valami Suzuki, bár bér autó úgyhogy nem sajnálom holnap úgyis leadom. Csak érdekelt mi ez.
2017. febr. 21. 17:49
 6/21 Beviz Elek ***** válasza:
90%

1, Hogy lehet előzésnél elfeledkezni a váltásról?

2, Azért mert nem a tiéd, miért nem vigyázol rá? Én sem fosom le a házad falát, pedig nem az enyém.

2017. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

6

Vedd be a gyógyszered.

2017. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Őszintén? Ki az aki egy bérautóra vigyáz? Főleg egy hát nem egy Porsche, össze nem töröm, a motornak meg mindegy addig bírja ki míg leadom.
2017. febr. 21. 18:11
 9/21 A kérdező kommentje:
6 házam sajnos nincs. ha bélproblémái vannak keresse fel kezelő orvosát!
2017. febr. 21. 18:13
 10/21 anonim ***** válasza:
Hogy ki az? Szinte mindenki. Jó, azért nem szokták nagyon kímélni őket, de tiltásig húzatni nem hogy hülyeség, de még felesleges is - ott már jelentős mértékben csökken a leadott forgatónyomaték.
2017. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!