Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen büntetés jár azért, ha...

Milyen büntetés jár azért, ha első rendszám nélkül közlekedik valaki?

Figyelt kérdés

Hozzátenném még a kérdéshez az alábbiakat (bár tudom, hogy a jog nem ismer emberiséget és jóhiszeműséget), hogy tudjatok mihez viszonyítani vagy hasonlók.

-Drága sportautó (20 millió Ft), ami jelenség Magyarországon (mondjuk 5 db van belőle összesen itthon, más-más színekben, szóval aki akarja meg tudja találni, hogy kié)

-Elöl nincs a rendszámnak hely kialakítva gyárilag

-Az autón a rendszám hátul megtalálható normálisan, valamint az ablakban is a matrica

-Egy elölre felhelyezett rendszám a széles légbeömlőt kitakarná, oldalt meg nincs mellette hely

-Az illető tulajdonos sosem hajt gyorsan, és minden autópályadíjat is fizet (tehát nem azért nincs táblája, hogy bármi alól is kibújjon)



2017. febr. 22. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább menjen be az nkh -hoz megkérdezni hogy hogy oldja ezt meg ha már ennyire korrekt ember.

Akit csak a büntetés mértéke tartana vissza az nem éppen mitaautós.

2017. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

és amint lelövik szemből 200-zal ezt a k*rv/ különleges kocsit az M5-ön, máris jön az a nagyon nagyon becsületes tulaj, hogy hát hiába ez az egy van az országban, simán jöhetett Szerbiából a márkatárs sietve...


Nem, egyedi azonosító kell és kész. Egyébként ott a matrica és B rendszám is, csak akarni kell, nem a kibúvót keresni.

2017. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen autóról van szó? Nehezen hiszem, hogy a matrica rendszámnak sem lenne egy talpalatnyi hely
2017. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nézzük példának okáért a LaFerrarit vagy az új Corvette Stingrayt
2017. febr. 23. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőn elférne az a nyomorult kis matrica. A LaFerrarin mondjuk lehet a széle már kicsit oldalvást lenbe, de ez részletkérdés
2017. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ugyan nem tudom a régebben kiadott kisebb matricarendszámok mekkorák voltak, amennyire én tudom ma már nem lehet kisebbet igényelni, csak akkorát, ami az általános rendszámtábla méretével bír. Azzal pedig sajnos nem vagyunk előrébb ilyen autók esetében.


"D – matrica, csak előre (európai szabvány: 520 mm * 110 mm. A korábban kiadott kisebb méretűek is használatban maradtak.)" -Wikipédia [link]

2017. febr. 24. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom elég kreatív fiú vagy, ha más is meg tudta oldani, neked is menne (ha volna mire rárakni).

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!